Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ukrajnában melyek azok gazdaga...

Ukrajnában melyek azok gazdagabb a városok, ahol sok a munkalehetőség, magasabbak a fizetések?

Figyelt kérdés
Mint például Magyarországon Győr, Kecskemét, Székesfehérvár, Szombathely.

2021. ápr. 25. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Eleg szegeny orszag magyarorszaghoz kepest is, de ottani viszonylatban amik a legfejlettebbek azok Kijev, Dnyipropetrovszk, Donyeck, Odessza, Harkov
2021. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Donyeck helyett inkább Lviv.
2021. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ungvár milyen?
2021. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ungvár a Kárpátaljai terület székhelye, így a régió legfejlettebb városa. Ukrajnai szinten nem jelentős, viszont a legélhetőbb ukrán városok között tartják számon. Előnye mindenféleképpen az EU közelsége, van repülőtere, de tervben van egy nagyobb építése is Ungvár-Munkács között valahol. Az utóbbi néhány évben nagy növekedésnek indult a város, egész nagy kiterjedésű villanegyedei vannak. A munkák nagy része helyben nem fizet sokat, persze vannak kivételek, elsősorban az informatikai területen. Inkább érdemes alapvetően vállalkozni ott.
2021. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egy csomó Ungvár környéki munkatársunk van a cégnél, illetve rengeteg az ukrán kolléga is.

Nem kérdeztem meg tőlük, mivel egy mukkot nem tudnak magyarul, de kíváncsi vagyok honnan jöttek.

2021. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltem már több itt dolgozó ukránnal is. Csak úgy éri meg nekik itt dolgozni, ha hazaküldik/hazaviszik a pénzt. Arra panaszkodnak, hogy itteni fizetésből nehezebb itt megélni, mint ottaniból ott kint. Emellett gyakran nem fizetik ki őket Magyarországon és inkább veszteséges nekik az itteni munka. Vannak persze olyanok is, akik itt telepednek le, mert nekik jobban bejön ez a "nyugati élet". Olyannal is találkoztam már, aki jól fizető munkát hagyott ott Kijevben, csak mert tetszett neki Budapest és inkább itt akart új életet kezdeni a budai hegyekben.
2021. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!