Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennél ha egy hajléktalan...

Mit tennél ha egy hajléktalan megdobna a kajájával és hangosan gyűlölködne, amikor elmész előtte?

Figyelt kérdés

Ez történt velem nemrég. Fehér ruha volt rajtam. Szerencsére nem talált el (éreztem hogy ez lesz,így megtorpantam mikor eldobta). De nem tudom mit tettem volna ha pl beterít.

Orvoshoz mentem amúgy, ez nem messze volt már onnan.


Amúgy nem tettem neki semmi rosszat, ez ilyen random hülyeség volt... :/



2021. jún. 24. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Semmit nem tennek. Magyarorszag. El vannak aljasulva az emberek, ez legalabb nyomoraban volt rosszindulatu.
2021. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem látja senki lefújom paprikasprayvel
2021. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát túl sok mindent nem tudtam volna tenni. Továbbálltam volna
2021. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Afrikában meg éheznek!

Már a nyomorultak sem a régiek...

2021. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint felrúgnám a g.cibe viszont akkor meg én lennék a köcsög hogy bántok egy szegény hajléktalant. Még lehet hogy nekem kellene bíróságra járkálnom egy ilyen szardarab miatt. Szóval inkább csak elküldeném az anyjába és továbbmennék.
2021. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodtam ezen utána. Ha megállok akárcsak számonkérni, szerintem az egész kaját rámborítja. Mondjuk ha már helyből eltalált volna akkor már mindegy.


Sajnos nem volt nálam sem spray se acélbetétes cipő, ez a Péterfy Sándor utcai kórház mellett volt (Budapest belvárosa).

Rendőr se volt a közelben.

Legközekebb sztem viszek egy töltött vizipisztolyt és arconspriccelem vizzel. Az nem bűntény, ugye?

2021. jún. 24. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Taknyosra pofoznám a retket.... Úgyis engem hurcolnának meg érte de nem izgat.
2021. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy egy ilyen ember nyomorult és beteg,nem igazán éri meg vitatkozni,verekedni,a végén tényleg te jönnél ki rosszabbul.
2021. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fognám azt olyat ráb*sznék, hogy elájul. Szarok én rá, hogy csöves, azért álljon már meg a gyászmenet. 😦
2021. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Belerúgni, fellökni.
2021. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!