Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szent István park környéke,...

Szent István park környéke, mennyire csendes?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdésem, akik huzamosabb ideig laktak/laknak a XIII. kerületben a Szent István park környékén: mennyire csendes a környék éjszaka? Sokan buliznak, zenélnek, hangoskodnak a környéken a parkban éjszakánként? Mennyire nagy a forgalom a környéken?

2021. júl. 7. 10:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

10: sajnos nem nagyon tudok ilyet... a környék mindenhol sűrűn beépített, tipikus belváros.

Laktam pont a VH utcában (sokkal régebben) - nem mennék vissza oda... Nekem megér egy kis közlekedést, hogy zöldövezetben, kertes házban élhetek.

2021. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Kicsit lenyegtelen tipp, de sokat emlegeted a zajt.


Esetleg mielott megveszed a lakast, kerdezd meg a tulajt (mar amennyire megbizhato) hogy milyenek a szomszedok.


Illetve egy parszor hetkoznap estefele meg hetvegen valahogy nezd meg, hogy milyenek, kik azok. Nagyon nem mindegy.

2021. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Most megyek haza Magyarországra, a környéken fogok kivenni lakást. A szomszédokra rá fogok kérdezni, de azért az sem életbiztosítás, Újbudán laktam régebben, és teljesen normális idős szomszédok voltak, de aztán ahogy "kihaltak" a lakók és beköltözött pár üvöltözős fiatal, úgy vált élhetetlenné az egész.
2021. júl. 7. 11:35
 14/28 anonim ***** válasza:

A Szent Istvan Parkban ejjel nappal lennt vannak a kutyak es ugatnak allandoan,nappal a jatszoter reszen a gyerekek orditanak. A trolli jar ott,hangos,a kornyekwt elleptek a csovesek ,akik egesz ejjel orditoznak,isznak. Undorito lett a kormyek.


Sok elado lakas van ott a kornyeken. Ilyen teraszosbol is sok van.

Ott minden haz tetejen teraszok vannak.


Mi is neztunk ott lakasokat. Neztuk a hazak tetejet es majdnem mind tetoteraszos.

2021. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A klasszikus regi Rozsadombrol ugyanannyi bejutni a varosba, de hogy meg olcsobb is legyen...
2021. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Uh, hát nem csináltatok kedvet :(



De köszi a véleményt!

Rózsadomb nekem is élhetőnek tűnik, de nincsenek nagyobb élelmiszerboltok, szóval gondolom ott mindenki autóval közlekedik (nekem nincs jogsim, nem is akarok, ha nem muszáj).


A Gül Baba türbéjének környéke jobb szerintetek?

2021. júl. 7. 14:39
 17/28 anonim ***** válasza:

16: én tuti azt választanám....

Persze vedd számításba, hogy ha gyalog akarsz felmenni a Gül Baba utcán, vagy akár a Rómer Flóris felől, az jó kis sport... :)

NEm tudom, hány éves vagy, hogy ez szempont-e...

2021. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Az nem szempont, sőt inkább pozitívum. Csak az a szempont, hogy legyenek a közelben normális (élelmiszer)boltok, esetleg pékség gyalogtávolságra. A Rózsadomb ebből a szempontból elég gyatra, gondolom mivel ott mindenkinek van autója, és senki sem jár gyalog.
2021. júl. 7. 15:55
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát pont a Margit körút eléggé "sivatagos" normális boltok tekintetében... A hídfőnél van egy Spar, meg a kanyaron túl egy DM - de amúgy bezárt, vagy "használhatatatlan" kis boltok vannak (legalábbis számomra)
2021. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Igen, ezért érdeklődök Újlipótváros iránt. Ott sok a bolt, de nem tűnik olyan nagynak az átmenő forgalom, és közel van a Margitsziget. De nem tudom mennyire rossz hely valójában, a környéket ellepő éjszaka üvöltöző csövesek említése után kicsit szkeptikusabb vagyok.
2021. júl. 7. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!