Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beköltöznél-e ezekkel a...

Beköltöznél-e ezekkel a feltételekkel, egy álomlakásba?

Figyelt kérdés

Beköltöznél-e, egy TV-s/netes produkció keretében, egy fullos lakásba, jó környéken, INGYEN? >:)


A feltételek:

- Az egész be lenne kamerázva és mikrofonozva, és 0-24-ben menne a neten.

- Ha 5 évet kihúzol,, vége a műsornak, és tiéd a lakás.

- SEMMI módon nem zavarhatod az adás közvetítését!!!

- BÁRMIKOR be kell engedned a szerelőket!!!

- Nincs hülye feladat, fogadhatsz vendéget, a családod is ott lakhat.


2021. júl. 10. 16:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2021. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Igen.
2021. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna. Ez nekem inkább maga lenne a pokol. 5 év így rengeteg, egyáltalán nem érné meg a lakásért, hogy mentálisan kikészüljek és x számú ember az én életemen/vagy bárki másén, aki meglátogat csámcsogjon.
2021. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

#2:

Tudtuk, hogy jön majd legalább egy egyhalott, aki igennel válaszol.

2021. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

#3 Tudtuk, hogy jön majd idióta aki azt hiszi csak az ő élet felfogása a jó.


Sajna pont a te fajtád szaporodik jobban. :(

2021. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem,kizárt.
2021. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Neeem, látnák ahogy kakilok, fürdök, szexelek, pattanást nyomkodok, kínlódok az edzőgépen... xd nyugodtan enni nem tudnék, vagy aludni, baromi frusztráló lehet!
2021. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Talán segít a válaszban egy kis matek.


Egy nap 24 óra. Ebből a meló 8-10-12. Az utazás idejét szintén nem vagy otthon, ez lehet akár napi 2 óra is. Ráadásul éjjel alszol, ez újabb 8 óra. Azaz, sacc/kb. 18 órát úgysem lennél adásban, vagy aludva.

2021. júl. 10. 16:48
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Mi is tudunk számolni, de a maradék x óra pont az az idő, amikor az ember kikapcsol, relaxál, nem kell aggódnia azon, hogy hogy néz ki/mit csinál/kinek felel meg a saját otthonában.


Lehet, hogy napi 8-12 órát kiskosztümben, magassarkúban, tökéletes frizurával kell végigvinni, a maradék időben, ha szeretnék bolyhos mackóban disznó módjára spaghettit enni a tv előtt úgy, hogy, hogy a fejem teteje is szószos, akkor az az én dolgom, nem a netes nagyközönségé.


Ezen kívül akkor 5 évig se családtag, se barát nem jöhetne segítséget kérni, diszkréten beszélgetni, ott aludni, ha valami gáz van az életükben?


Ez sehogy sem éri meg nekem.

2021. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Engem pont nem érdeke ki vizslat bronzolás közben. Ez még mindig jobb, mint 30 évig nyögni egy lakáshitelt. Ha meg privát szférát akarnék, bát én mennék a rokonokhoz, barátokhoz.
2021. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!