Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elpusztutaná valaki a zenélő...

Elpusztutaná valaki a zenélő szomszédot?

Figyelt kérdés
Minden áldott nap myomja a zenét. A büntetés nem tartja vissza. Fizetett már 50 ezret. Szólni hiába szólsz. Ha mégis akkor cserébe meglincselnek.

2021. júl. 18. 01:35
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nagyon bosszantó. Baszott nagy kültéri hangfalakkal nyomja jelenleg is. Senki nem mer rendőrt hívní.Ha valakit érdekel a dolog akkor adok címet. Természetesen nem szőke kékszemű az illető.
2021. júl. 18. 01:57
 2/28 A kérdező kommentje:
A vicc az egészbe.. ilyenért a rendőrök bezzeg nem szólhatnak semmit csak ha bejelentés érkezik.
2021. júl. 18. 01:58
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Cigu szomszod nem Jo,koltozz el.
2021. júl. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Naponta 500x hívnám a rendőröket amig szét nem b@sszák a fejét
2021. júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem járható út. Egy másik szomszéd megtette. Kaszával akartak nekimenni mikor elmentek a rendőrök.
2021. júl. 18. 08:14
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Akkor meg azért is rendőrt kell hívni🤷‍♂️
2021. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos amíg vér nem folyik, nem tesznek semmit. Nekem jobb szomszédom van mint neked. Egyedülálló aslkoholista öregasszony (60 éves). Amikor beiszik, ordibal, össze csinál mindent a lakásában, bűz terjeng tőle. Én is rahivtam a rendőröket, semmit sem tudtak csinálni, csak kicsit beszélni a fejével, aztán pasi hétig visszafogja magát, aztán elfelejtődik és kezdődik elölről... cigányoknál egy fokkal jobb, mert az igénytelen életmód hoz nem társul arrogancia az o esetében.
2021. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit érdekel a dolog akkor adok címet.

Ja. Minden vágyunk hogy elmenjünk és agyonverjük! Légyszi! Fizetek is érte!! Ennyit nekem megér a nyugalmad, akár a börtönt is vállalom!

2021. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
pedig más út nincs , rendőr/jegyző vagy költözés . én a szülőket és a nagyszülőket egy 90% faluból költöztettem .
2021. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mennyire vagyok azért felelősségre vonható ha kihívom a rendőrt és miután elment ha ideáll a kapuba kiabálni akkor ladurrantom gázbisztollyal? Volt már valaki ilyen helyzetbe?
2021. júl. 18. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!