Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Amelyik szomszéd négy alkalomm...

Amelyik szomszéd négy alkalommal eddig csak egyszer köszön, annak érdemes köszönni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2021. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De rám néz viszont nem hallom hogy köszön vagy én vagyok a siket..
2021. júl. 24. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Hadd bámuljon


Mutass inkább be neki

2021. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te is nézz rá tágra nyílt szemekkel köszönés helyett.
2021. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dehogy érdemes, nem alázkodnék meg az biztos. Gondolom ez az a típus hogy ha rá köszönsz akkor nem köszön. Viszont ha nem köszönsz akkor elmeséli mindenkinek milyen bunkó szomszéd vagy. Xd Szard le.
2021. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
aki nem köszön vissza annak nem érdemes köszönni. ha 2-3 egymást követö alkalommal nem fogadja a köszönésemet akkor én nem erölködöm. még olyan szomszéddal is kölcsönösen köszönünk egymásnak akivel nem igazán jó a viszonyunk.
2021. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszer kétszer megpróbálom a köszönést, aztán hagyom a fenébe. Én jól artikuláltan, a napszaknak megfelelően kezdem ezt a témát, aztán ha nem fogadják, akkor többet én sem köszönök, akkor sem, ha az illető esetleg elkezd köszönni később. Mereven bámulok az arcába és elmegyek mellette. Azt fontosnak tartom ebben az esetben, hogy az illető tudja azt, hogy én látom őt, de szándékosan nem köszönök neki. Pár szomszédot megneveltem így, bár én továbbra sem köszönök nekik, ők minden esetben köszönnek😄
2021. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 5 évig köszöntem a szomszédnak előre, pedig 20 évvel fiatalabb. Köszönt mindig, ha köszöntem, de ha nem köszöntem, és látott sose köszönt volna oda elsőnek. Most untam meg elegem van a taplókból, én nem köszönök előre ő se köszön, nem köszönünk, ha neki jó, nekem is . Bár kellemetlen, de ez van.
2021. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell köszönni, én is volt így az egyik szomszéddal, mikor sorozatba nem köszönt vissza akkor hagytam. Egymás mellett elmegyünk és ennyi, egy hülyével kevesebb
2021. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Melyikőtök az idősebb?


Nem lehet hogy süket, és a szádról próbálja leolvasni a köszönést, de nem sikerül neki és azt hiszi, hogy te nem köszönsz?

2021. júl. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!