Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom fel tud helenteni...

A szomszédom fel tud helenteni engem, ha havonta 2 alkalommal hangosam hallgatom a zenét úgy fél órán án hétköznap munkaidőben?

Figyelt kérdés
Mélynyomós hamgfalam van, és őt akkor is zavarja, ha épp nincsen otthon.

2015. aug. 3. 02:01
1 2
 1/12 Kill The Sexplayer ***** válasza:
54%

Az a "helenteni" mi akart lenni?


"Jelenteni" vagy "hentelni"?

2015. aug. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csendháborításért feljelenthet. Esetleg tegyél ki nekik valami sütit vagy egy levelet
2015. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak, aki biztosam nyelvtant tanít és nem tudja még nyáron sem megszokni, hogy nem.iskolában van: JELENTENI....
2015. aug. 3. 11:38
 4/12 A kérdező kommentje:
A bíróság gondolom (mondták páran) nem tud mit kezdeni ezzel mert ők sem hülyék, nem fognak megbűntetni
2015. aug. 3. 11:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Feljelenthet, ahhoz van joga. Éppen csak körbe fogják röhögni. Ha ugyanezt éjjelente csinálnád, napi szinten, akkor pattoghatna. Készülj fel arra, hogy sokmindenbe bele fog még kötni.
2015. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: köszi szépen, sajnos tudom, és meg is csinálja/csinálta... konkrétan ha a család a kertben van és sütöget (kulturáltan viselkedünk) akkor is szól, hogy "tilos égetni" (amikor nem is az).... egyszerűen a nyakunkon van, de megpróbáljuk ezt a problémát orvosolni.
2015. aug. 3. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, kertes házak, akkor nyugodtan
2015. aug. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Relax, nekem is van hülye szomszédom, aki azért oltotta el slaggal a bogrács alatt a tüzet, mert a tűzrakótól vízszintesen 3, függőlegesen 8 méterre volt az ő fa tetőszerkezete, amit én "leégettem" az alig-alig lángoló kis tüzemmel.


Tojj rá, hadd hívjon rád rendőrt, mindig vetess fel jegyzőkönyvet, amelyben szerepel, hogy az ellened felhozott vádak valótlanok és ha ötödszörre van kint a rendőr, egyszerűen jelentsd fel a szomszédot zaklatásért.

2015. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:

Nehéz dolog egy kívülállónak tanácsot adni ilyen ügyben. Főleg akkor amikor már azon a szinten vagytok, hogy a zenehallgatásod "..akkor is zavarja, ha épp nincs otthon.." ;)


Ez a kijelentés sok mindent elárul. ;)

2015. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
És az esetleg nem lehet, hogy a zenehallgatás mellett mást is csináltok, ami zavarja? Mert a mi szomszédaink is "zenét hallgatnak" meg reggeltől estig k.anyáznak, meg a pulya egy percre sem fogja be a száját. Na és amikor még zenét is hallgatnak, akkor én is legszivesebben kihivnám a rendőröket
2015. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!