Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igaza van anyámnak? Bunkóság...

Igaza van anyámnak? Bunkóság úgy napozni, hogy kint a férfi szomszéd?

Figyelt kérdés

Tangás bikiniben szoktam napozni az udvaron délután munka után. Nem akarok a fenekemre tenyérnyi fehér foltot, ezért a tanga.

Ilyenkor mindig kint van a szomszéd is. Általában szerel valamit, vagy füvet nyír, ház körüli meló. Ő előbb szokott kint lenni és mikor én megyek ki, már kint van. Anyám szerint bunkóság és ez úgy jön ki, mintha neki mutogatnám magam. Pedig nem azért csinálom, évek óta napozok az udvaron, a szomszéd meg télen költözött be. Kb 25-30 éves pali.

Mondta anyám, hogy néha úgy néz, hogy majdnem kiesik a szeme. És hogy ezt úgy veheti, hogy neki mutogatom magam.

Máskor nem tudok napozni, mert délelőtt dolgozok.

20L


2021. júl. 28. 21:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Bunkóság a férfinak át bámulni a szomszédba
2021. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ki szoktam feküdni napozni a kertbe és a medencébe is a matracra. A mi kerítésünkön ugyan nem látni át, de a másik szomszédtól igen.


Engem nem zavar, ha nem tetszik neki, akkor ne nézzen és ennyi. Nem meztelenül mászkálok, a saját kertemben meg olyan bikiniben megyek ki, amilyenben akarok.

2021. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a bunkóbb aki átbámészkodik a szomszédhoz. A saját telkeden nehogy már ne viselkedhess ennyire se szabadon.
2021. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Így igaz, azt csinálsz a saját kertedben amit akarsz. Dehogy bunkóság, max a szomszéd részéről, de férfiból van. Inkább te csak feldobod a napját.
2021. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, teged nem zavar, a szomszednak meg van egy par jo napja. 😂
2021. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki azt csinál otthon, amit akar (ha az törvényes), de azért próbálj félrébb húzódni, ahol nem lát . Úgy értem ne az udvar közepére feküdj le, mert akkor ő azt hiszi, hogy akarsz valamit tőle .
2021. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Azért fekszem történetesen olyan helyre ahol lát, mert délután ott van nap.

Amúgy engem nem zavar amíg nem bámészkodik. Mondjuk én azt sose láttam, csak anyám mondta.

2021. júl. 28. 21:38
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
A saját kertedben azt csinálsz amit akarsz, hagy bámuljon ne foglalkozz vele, legalább jó pillanatokat szerzel neki
2021. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
100%

Anyám szerint bunkóság és ez úgy jön ki, mintha neki mutogatnám magam..

akkor szerinte nem amit a férfi csinál az nem bunkóság...nehogy már az ember saját kertjén ne csinálja azt amit akar és még neki kelljen igazódnia nehogy a férfi azt hiddje akar tőle valamit...és anyád miért néz ki ilyenkor melllesleg, hogy vette ezt észre egyáltalán?--

2021. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Maximum takarjárok el ott a kerítést vagy tegyél oda egy napernyőt,de téged még érjen a nap.


Pucéran is mászkálhatnál semmi köze hozzá.

2021. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!