Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Élhető kisváros hol van?

Élhető kisváros hol van?

Figyelt kérdés
Ingatlan vásárlás elött állok, olyan kisvárosban, vagy akár községben keresek házat,ami élhető, jó a közlekedés a közeli városokba, van korrekt háziorvosi ellátás, jó a levegő, nincsen túlnépesedve, lehetőleg fehérbőrűek lakják,befogadják a dolgos közösségcentrikus állampolgárt,20Km es körben el lehessen helyezkedni CNC gépkezelőként.Pest megye nem opció.

2021. aug. 7. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen csak a mesékben van.


Én Mezőkövesden lakok, vannak gyárak a városban is, van munkalehetőség cnc gépkezelőként. Eger, Miskolc közel vannak, busz mindkét irányba gyakran megy. Háziorvos 2 van aki nem fossa le a fejed, a többinél diagnosztizáld magad,szinte bármit felírnak.

Cigányok vannak, de szerintem már mindenhol.

Befogadják a "frissen betelepülőket".

2021. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tata vagy környékbeli falvak?

Átlagban normál emberek élnek, országos átlagban kevés C. A levegő kellemes, a közelben számos kirándulóhely és a város maga is szép. A közelben Tata, Tatabánya, Komárom ipari parkokkal, szinte mindig keresnek CNC gépkezelőt.

2021. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megye opció?
2021. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 szerintem kivehető a kérdésből!ár-érték arányban kedvező ingatlan árak,említett szakmában munkalehetőség, élhető jó levegőjű település,minél kevesebb szinesbőrű lakossal.jó közlekedés!-jaaaa hogy ilyen csak svájcban van?-basszus!! nem beszélek svájciúl!
2021. aug. 9. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én pl Békés megyében lakom. Erre vannak nyugodt szép kistelepülések, nem messze olyan várostól ahol az említett munka van. De honnan kellene tudnom honnan írsz, és milyen messzire költöznél az otthonodtól?
2021. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!