Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Összességében melyik kerület...

Összességében melyik kerület jobb közbiztonságilag?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 22:34
A kérdező szavazást indított:
4. kerület (Újpest)
13. kerület (Angyalföld)
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
A XIII.kerulet fele eleve Ujlipotvaros. Az Angyalfold resz is nagyobb reszt oke. Ujpesten biztos, hogy vannak tisztes kornyekek, de neccesebb az, hogy nem a Nyugatitol indulsz ki, hanem Ujpest-Varoskozponttol.
2021. aug. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hivatalos statisztikák szerint a 4. kerület sokkal biztonságosabb, mint a 13. A 4. benne van a top5-ben, ellenben a 13. a középmezőnyben.
2021. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
A statisztika osszesiti a betorest, a zsebeseket, de a valosagban az szamit, vegig mersz-e menni az utcan, bandak dekkolnak-e a jatszoteren, stb.
2021. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Mindkettőnek van jó és rossz része, de Angyalföldön bőven több van az utóbbiból.


Újpesttől én is tartottam mielőtt ideköltöztem a sok legenda miatt, de ezek ma már abszolút nem relevánsak. Egyik legjobb kerület szerintem, vicc nélkül.

2021. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nemcsak a statisztikák szerint jobb a 4. Én ott nőttem fel és soha semmi atrocitás nem ért. Ellenben Újlipótban megpróbáltak kirabolni, pedig az nem is Angyalföld kategória.
2021. aug. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
A 4.kerület nem rossz
2021. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!