Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ha problémás...

Mit lehet tenni ha problémás egyed van a házban? 10 emeletes ház, 30 lakással összesen, és 5 lépcsőházzal. Milyen esetnek kell történnie, hogy elérjük, hogy elköltözzön? Ki lehet ilyesmit kényszeríteni bárhogyan?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehetsz. Csak akkor ha a rendőrség viszi el és bezárják.
2021. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tegnap kihívták a rendőröket. Azt hiszem kidobta az albérlőjét a cuccaival együtt.

De lehet ez nem elég.

2021. aug. 19. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet elérni, azt csinál, amit akar. Lehet szólni a közös képviselőnek, szólni neki, akár rendőrt hívni, birtokvédelmi eljárást indítani ellene stb.

Mi a probléma?

2021. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem tudok mindenről csak hogy alkoholista, én csak most költöztem ide.


Közös képviselő tud róla, gondnok szintén, hiszen rendőrség volt a házban tegnap az eset miatt.


Félek az ilyen emberektől, ki tudja mit csinál legközelebb szer hatása alatt.

2021. aug. 19. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

És most várod, hogy az utcán fog élni, mert neked nem tetszik, hogy veled egy házban él? Vicces.

Költözés előtt kell kipuhatolni, hogy milyen a lakóközösség. Ha nem tetszik, ne költözz oda. De még így is jöhet új szomszéd, aki nem tetszik. Ebben az esetben nem kell panelba költözni, ha nem tudod elviselni.

Attól, hogy egy primitív bunkó, még joga van a saját ingatlanában élni.

2021. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na majd összeszedem, hogy miket csinál, egyelőre elfogadás van, és elfogadom, csak a törvényt kérem tartsa be.


Azért hívtak rendőrt mert törvényt szegett. Te szívesen laknál ilyen emberrel? Kötve hiszem. Nyilván vagy megjavul vagy folyamatosan jönnek a zsaruk...

2021. aug. 19. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez hogy jön ki? Lépcsőházanként 6 lakás jut 10 emeletre?
2021. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Indulj ki magadból. Te ott élsz, a te ingatlanod, te vetted, te költöttél rá. Elköltöznél, ha nem tetszik a képed a szomszédnak?

Te is azon a véleményen vagy, hogy te aztán nem mész onnan sehova, menjen ő. Hát sok szerencsét és sok boldogságot!


Nekem is volt bunkó, alkesz, egész héten bulizó, ordítozó szomszédom. Ráadásul kertesházban. Őszintén szólva gyorsan meguntam. Az ingatlanárak viszont szépen felmentek. Sokkal drágábban tudtam eladni a házat, mint amennyiért pár éve vettem. A vevőket gondosan megválogattam. Úgyhogy most a volt szomszédot egy népes kisebbségi család boldogítja, akiknek kimondottan tetszett, hogy még áll a régi istálló, és vihetik a lovakat. Az árat ki tudták fizetni, a többi nem az én bajom.

Sok boldogságot az új lakóknak és a régi szomszédnak!


Kapaszkodhatsz tíz körömmel, hogy te nem mész, de akkor tűrjed. Kilakoltatni az ingatlanából, erőszakkal, akarata ellenére, nem fogod tudni.

2021. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
87%
Most költöztél oda.Ő volt ott előbb. Ez mi, hogy becuccolsz, aztán már kezded is az áskálódást? Vagy ha ilyen a szomszédság, miért költöztél oda? Gondolom vannak, akik több évtizede ott élnek. Pontosan azt se tudod, miket csinál, csak te beköltöztél, és téged irritál, egyből jelentenéd is fel? Taps, máskor nézd meg, hol veszel lakást, először meg inkább mérd fel a terepet, illeszkedj be, csak aztán próbálj kitessékelni vkit, aki már sokkal régebben ott lakik!
2021. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, csak mert félsz tőle. Ha törvénybe ütközőt tesz, akkor a rendőrséget kell hívni. Ennyi.
2021. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!