Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Állandóan kötekszik, fenyeget,...

Állandóan kötekszik, fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 utcára lakik tőlem egy gyerek, gyakran összefutok vele ha a környéken bandázok a haverokkal, vagy ha boltba megyek, akárhányszor lát mindig kötekszik, általában szóban, néha fizikailag is bánt. Nem adtam rá semmi okot hogy ezt csinálja, régen sose szólt hozzám semmi rosszat, én se hozzá, 2 éve kezdett el kötekedni, irritálom őt a kinézetemmel, vagy csak unatkozik, nem tom, de gáz. Megverni nem tudom, én elég vékony és alacsony vagyok, ezért is szokott baszogatni, múltkor azt mondta, hogy 185cm alatt asszonyok vannak, 175cm alatt meg krvák, de ugye én még 170 se vagyok. Amúgy miután ezt mondta nekem elég erősen pofán vert, majd ütni akart, de akkor elszaladtam. Volt olyan is hogy bevoltak szívva, odajött hozzám és azt mondta ha nem szívok bele akkor megver, nem szívtam, lábon rúgott úgy hogy annyira lezsibbadt a lábam hogy nem bírtam elfutni, elestem, felpofozott és elment. Legrosszabb az volt mikor megjegyzést tett apámra, hogy ő milyen "csóró gyári proli". Pont akkor kapott egy elég jó bmw-t az apjától, azt mondta hogy nekem sose lesz ilyen. Ott volt a barátnője meg a haverjai is, apámat alázták ezzel. Ha csak szóban bánt már nem érdekel amúgy, mindig ugyan az a témaköre, hogy én milyen kevés vagyok hozzá képest, meg hogy ő mindenben jobb nálam, nevetek rajta, de mikor már nekem jön az már nem vicc, nem akarok így itt lakni. Ha feljelenteném valszeg ennyiért nem ültetnék le, utána meg jól agyonverne..ez lenne sztem. Mit tennétek?

2021. aug. 21. 15:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Sétálj be a rendőrségre.

18 éves ember csak ne verjen meg másokat ok nélkül az utcán, mert mivel nincs neki következménye, azt hiszi, mindent megtehet.


Nyugodtan mondd el a rendőröknek ugyanezt, amit leírtál.

Ha a sérüléseid kevesek ahhoz, hogy látleletet tudj kérni orvostól (pedig erősen ajánlott lenne!), akkor is "csak" garázdaság bűncselekményért (igen, ezért már ülhet), és becsületsértésért + zaklatásért már eljárást fognak indítani a rendőrök ellene.

Esetleg ha tudod, hogy mikor és hol szoktak történni az események, akkor ezt is mondd meg, hogy "18:00kor a haverokkal fogok találkozni a faluban a templom előtt, és ez a bunkó szadista mindig megtalál minket és közterületen bántalmaz, megaláz, becsültem sérti".

Ha jófejek és értelmesek az ottani zsaruk, akkor "véletlenül" arra fognak majd járőrözni 18:05kor. Esélye se lesz a törvénnyel szemben annak a görénynek.


Ha szeretnél, privátban is beszélhetünk erről, segítek.

2021. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Márpedig ez rendőrségi ügy és ne hagyd magad. A legrosszabb az, ha nem teszel semmit. Ha megver, akkor rögtön tárcsázd az 112-t és hívj segítséget. Nem, nem fognak senkit lefizetni és igen, minden alkalommal hívhatod őket. Majd megy szépen intézetbe és a drogot úgyis hetekig ki lehet mutatni a szervezetében.
2021. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett testkamerával vedd fel az attrocitást. Akkor nem tudja eltusolni. Azért ne telefonnal, mert azt élvezeti vagy túl feltűnő és kiszúrja, hogy veszed. Bűncselekmény bizonyítására felhasználhatod a felvételt, ha nem töltöd fel sehova, nem osztod meg senkivel, akkor szabad.
2021. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Bírom, ahogy megpróbálják lebeszélni az embert arról, hogy segítséget kérjen. Még meg is akarják félemlíteni, hogy úgysem nyerhet és csak rosszul járhat. Férgek.
2021. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Gázsprével kell távoltartani az ilyen barmot. Ha rendszeresen kap a pofájába egy adagot, akkor már nem lesz olyan szorakoztató számára. És emelett hívni a rendőrséget, és kamerával rögzíteni.
2021. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

#15

Ez már önbíráskodás...

A kérdező jobban megjárja ezután mint a paraszt kötekedő.

2021. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16:

Dehogy is, ez önvédelem. Ha támadolag közelít az ilető, nem kell megvárnod amig megüt, 5 méterről lefujod és annyi. Persze azért bemehetne, vagy felhívhatná a rendörséget, hogy tanácsot kérjen tölük, biztos mondanának neki valami hsznosat.

2021. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Melyik vàrosban laksz? Lemegyek pár haverral aztán elintézzük.
2021. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Pécs, újhegy
2021. aug. 26. 11:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!