Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd behajtsa a visszapill...

Szomszéd behajtsa a visszapillantót az autón hagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Az van hogy szerinte nincs elég hely szűk az út pedig egy ifa is simán elfért. Behajtsa mindig h ezzel is nyer 5cm vagy nem tudom. Nem szoltam neki de azért nem szeretem ha hozzá nyúlnak elállítódik könnyen. Ti hagynátok?
2021. aug. 21. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A te visszapillantódhoz neki mi köze van. Szólj neki, hogy még mégegyszer ne nyúljon hozzá.
2021. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném hogy ezt most újabban csinálja eddig nem volt semmi baja ve.
2021. aug. 21. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Örülj neki, hogy vigyáz az autódra. Jobb, mintha levinné a tükröt. Lehet, hogy ő nem profi sofőr, így fél, hogy elviszi a tükröt és fizetnie kell.

Miért nem hajtod be te, és akkor nem kell hozzányúlnia.

2021. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Idős már? Lehet már nem olyan magabiztos a kormány mögött, és inkább visszahajtja mint hogy nekimenjen.

Én például hátul azért nem tudok beállni pont a garázsom elé (nem állok sosem be, csak elé), mert akkor a mellettem lévőt használó szomszédom nem tud kiállni. Pedig ha csak full egyenesen kitolatna akkor is marad úgy 80 centi az autóink között. De neki ez nem megy, össze-vissza tekergeti a kormányt, alig tud kitolatni egy normál üres garázsból. A végén mire kiér az autóval, már csak 20 centi távolság marad az autóink között. Úgyhogy emiatt én ráállok a másik garázsra, mert ott tudom hogy még így is ki tudnak tolatni.

Amúgy a saját tükrét is behajtja? Mert ha nem, akkor én első körben annyit mondanék neki, hogy azt hajtogassa. Ha azt is behajtja, akkor ráhagynám. (Főleg mert az én tükrömet nem lehet kívülről behajtani, rugós és visszaugrik, állítani csak a belső tükörlapot lehet belülről, elektronikával.)

2021. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Öreg mami gyalog jár. Ezért is tettem fel a kérdést hogy mi lehet a jó döntés. Behajthatnám én is de van elég hely hogy ne vigyék le, nem hajtom Személyautók elférnek bőven egy 2,5méter széles ifa /teherautó nagyon ritkán jár
2021. aug. 21. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Aztán egyszer majd valaki nem fog elférni és legyalulja a tükrödet és jöhetsz vernyákolni :D
2021. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!