Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Ha valakit megelőzök gáz belenézni a visszapillantóba?

Jött pár iskolás gyerek, megelőztük őket, erre visszanézek a visszapillantón, hogy kik azok, mert nem voltam benne biztos...

2018. aug. 30. 17:11  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Csak jöttek, és jöttek, ti előztök, te visszanézel, kik voltak ők? Nagy gáz! Biciklivel voltatok?

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. aug. 30. 17:23 Privát üzenet

Eddig úgy tudtam, hogy a tükrök használata szerves része a vezetésnek és bele kell nézned hogy képes legyél felmérni a környezeted. Irtó komplexusos lehetsz ha te egy ilyen pillantásba bármi többet belelátsz és már szorongsz hogy vajon az baj-e. Mert normális ember meg nem kérdezett volna ilyen triviális dolgot.

Igen, meg szabad nézni hogy kit előztél meg (!?).

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. aug. 30. 17:23 Privát üzenet

Nagyon gáz belenézni, akár előzöl, akár kanyarodsz.

Mégis mi a fenét gondolsz, mire van az a tükör? hogy a jó életbe mentél te át a kresz vizsgán?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2018. aug. 30. 17:25 Privát üzenet
Csak, ha csúnyán nézel rájuk.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2018. aug. 30. 17:52 Privát üzenet
Nem csak, hogy nem gáz, de egyenesen kötelező!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2018. aug. 30. 17:56 Privát üzenet
Gáz belenézni...LOL :D az oldaltávolságot pedig hasracsapás alapján állapítod majd meg?

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. aug. 30. 18:19 Privát üzenet
Szerintem biciklivel elozte meg :D

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. aug. 30. 18:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Autóval.

Csak a gyerkőcök kitalálták, hogy őket néztem a tükörben.

# 8/11Időpont 2018. aug. 30. 19:10 Privát üzenet
ne etessétek a trollt..

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. aug. 30. 21:42 Privát üzenet
Mégis mi az, hogy kitalálták? Átüvöltöttek lehúzott ablaknál, hogy "hé bácsi, ne tessék már minket bámulni a tükörben!" vagy mi a frásztarisznya? :D

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. aug. 31. 10:33 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Napszemüvegben lehet forgalmi vizsgázni? Hogy ne lássa a vizsgabiztos milyen sokszor tekintek a visszapillantóba?
Tisztelt Gyakori kérdések! Vásároltam egy visszapillantóba integrált eseményrögzítő kamerát. Miért zavarja a rádiót üzemelésnél? El kell döntenem hogy a kamera megy vagy...
Milyen visszapillantóba integrált autós kamerát javasolnátok?
Az normális ha turbo dieselnél nagy gázadásnál fekete füstöt láttam a visszapillantóba?
Ennek az új mindent látó okos kamerának (trafipax) köszönhetően akkor is megbüntetnek majd ha valakit megelőzök?
Belső visszapillantóba épített monitorok normál visszapillantóként használva tudják az éjszakai sötétebb módot?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!