Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Legrosszabb lakótársas/albérle...

Legrosszabb lakótársas/albérletes sztoritok van?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Egyik lakótársam igazi igénytelen szar volt.


Soha nem takarított, simán ott hagyta a mocskot. Egyszer elromlott a hűtő. Tulajdonos kérése volt, hogy pakoljuk ki, takarítsuk ki és elviszi, amit ő nem tett meg, hanem elhúzott vidékre.


A hetek óta ott rohadó kajáját oda tettem az ajtaja elé. ezt ő "sértésnek" vette és legközelebb a LEVÁGOTT KÖRMEIT bele szórta a mosatlan poharaimba és hasonló finomságok.


Undorító féreg volt.

2021. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Többen laktunk együtt, ebből ketten olyan különleges képességgel rendelkeztek h belépnek a tiszta fürdőbe, konyhába, bárhova és 2 percen belül egy okádék hányingerré válik a helyiség. Sztem ez másoknak is ismerős lesz.
2021. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kollégiumból van, bár nem olyan hű de nagy sztorik ezek. Volt egy szerintem túlzóan szabálymániás és parancsolgatós szobatársam, aki már az első nap kiosztott minket, hogy mit hova kell pakolni, minek hol van a helye, mit hova tegyünk, ki mikor ér majd haza, ki mikor zárja az ajtót, nyithatunk-e ablakot, mutassuk meg ki mit hozott magával stb. Mindezt olyan részletességgel, hogy még arra is javaslatot tett, hogy hogyan dobjuk ki a használt tamponokat a kukába és úgy érezte ezt is meg kellene beszélni, hogy ki mit használ... Valamint előtte voltak olyan lakótársaim is, akik nem nagyon szerettek mosogatni és akár egy hétig is ott álltak a koszos tányérok stb. a mosogatóban. Valamint ilyen tamponos sztorim velük is van, ez úgy néz ki egy visszatérő elem, mert ők olykor olykor nemes egyszerűséggel elfelejtették kidobni és otthagyták a fürdőszoba padlón (nem is értem). Úgyhogy nekem ez volt eddig a legrosszabb tapasztalatom, több vagy ennél rosszabb szerencsére nem volt.
2021. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mesélek még :D


Volt egy SZOBA társam. Kollégium után nem zavart, előtte is együtt laktunk csak fele akkora helyen. Lett egy súlyos betegsége, kórházban volt, életmentő műtét, stb.


Amíg bent volt természetes volt, hogy az anyja fent alszik nálunk. Amikor ott volt én a másik lakótársunkkal aludtam egy szobában.


Aztán telt az idő a gyerek kezdett teljesen jól lenni. de ezek a látogatások nem maradtak el. sőt egy idő után már nem is közölték velem, vagy tényként közölték, hogy jönnek. Aztán ott volt folyton anyja, csaja. Akkor költöztem el, ami kellemetlen volt mert jó albérlet volt és mellesleg én találtam őt is én ajánlottam be oda.

2021. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Illetve volt olyan hely ahova kényszerből költöztem mert kellett valami, ismerős meg "ajánlotta".


Tulaj azzal kezdte:

Szóval itt a szoba, 15 m2... Én meg néztem, hogy hát ez nem 15 hanem jó esetben fele. Kérdeztem internet van-e bevezetve, mert asztali gépem van. A válasz igen volt. Beköltöztem, hát marhára nem volt bent kábeles internet.


Plusz az egész egy retkes kóceráj volt. Az ott lakók szó szerint SOHA nem takarítottak. A konyhában a padlón állt a mocskos, zsíros kosz, mindenen vastagon állt a mocsok. Brutális volt. A kuka szerepét egy ócska festékes vödör töltötte be.


Az előszobában nem volt beépített szekrény, simán szerteszét a dolgok, porszívó, takarítószerek, közé belökve a cipők.


Az egész lakásban a régi linóleum volt lent, a falak koszosak voltak és a fűrészporos tapéta 3x volt átfestve, alatta volt 1 réteg fűrészporos az is többször átfestve és az alatt még az eredeti tapéta.


A budiban arra nem vették fáradtságot, hogy a gurigát kidobják, konkrétan vagy 100+ guriga állt feltornyozva a budi két oldalán... Ha nem látom nem hiszem el.


Beköltözés után 2 hétig ganéztam hogy nagyjából élhető legyen.


Hozzá tenném előttem nem kisebbségiek, hanem infós mérnökök laktak ott...

2021. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyen sztorim nekem is van :D ideiglenesen költöztem egy ismerősömhöz a lakas olyan volt, hogy még fele annyit se ért amennyiért hirdették. A falak tiszta retkesek voltak padlószőnyeg volt ami porszívót sem látott szerintem 89óta plusz néhány rákosi korszakbeli bútor...a lakótársaknak ez tökjól megfelelt volt, hogy nyakig szarosan hagyták a wc-t, vagy ha eldugult nem pumpaltak ki hanem úgy maradt a szmötyivel együtt benne. A bútorok vagy a szőnyeg miatt ilyen rohadt büdös öregszag is volt.
2021. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz :D
2021. aug. 23. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Másik kedvencem a lakásba feljáró tulaj aki a lakótárs gyerekkori barátja is egyben.


Elején beköltözésnél volt róla szó, hogy néha ott aludna, ha nem zavar. Csak ha épp arra van dolguk. Mondtuk, hogy oké. Havi 1-2 ott alvás tényleg nem zavart volna.


Aztán elkezdett rendszeresen feljárni, egy idő után már csak bejelentette, hogy jön. Később már olyan volt, hogy reggel megyek ki budira, és ő meg éppen jön ki onnan. Rendszeresen ott lógott minden hétvégén, minden hosszú hétvégén a lakótársammal. Már ő is kezdte unni.


Kérdés nélkül használta a mi cuccainkat, és rettentő igénytelen is volt. Össze hugyozott wc, koszosan hagyott mosogat szivacs, ilyenek.


Aztán egyszer csak megérkezett 2 bőröndnyi cuccal, hogy ő mostantól itt fog lakni, de örüljünk mert 3 felé oszlik a rezsi.


Na ott ért véget a történet.

2021. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek olyan volt, hogy a tulaj néha felkérdzkedett aludni, de ugye nem volt üres szoba ezért a konyhában feküdt matracon és cigizett.
2021. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobában voltunk 3-an lányok. Nem fürdött a csaj, haja zsíros, a kaját mindig az ágyában ette, mindenhol morzsa, a szemetet otthagyta az ágya mellett, a ruhái is mind ott voltak, a székeket is elfoglalták a dolgai, sőt az asztalt is. Többször szóltunk neki. Egyszer a pasija feljött hozzánk, mi a másikkal az ágyunkban épp aludni készültünk amikor ezek neki akartak állni ott szexelni. Úgy felbąszott ez, hogy felkeltem, lesepertem a dolgait az asztalról, a nagy iramtól a pasija farkára egy vastagabb könyv is ráesett, aztán kiviharzottam a szobából az ajtót jól becsapva. Ők mindjárt utánam, bocsánatot kértek, utána a pasija soha nem jött többet a lakásba és elkezdett takarítani is, bár nem vitte túlzásba.
2021. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!