Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy 5 lakásos társasházan...

Egy 5 lakásos társasházan lakok mint albérlő és lakótársak vannak én meg sunyin beakarok hordani minden lim lomot a közös részbe hogy átessenek rajta és káromkodjanak én meg jót nevetek majd a markomban rajtuk.Kiderülhet hogy én gyűjtögettem be?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hat veled se laknek egyutt
2021. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar ki szokott derülni.Főleg mert egy rakás helyen van már kamera.
2021. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki.

De arra készülj, hogy ha egyszer valaki meglát, olyat kapsz, hogy nem te fogsz a végén nevetni. Láttam én már baleseti sebészeten olyan ügyfelet, aki "úgy elbotlott" hogy konkrétan minden végtagja el volt törve. És három "tanú" "látta".

2021. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább az derülhet ki hogy kezeltetned kéne magad
2021. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyegyerek.
2021. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3: Nálunk csak olyan esett meg (én pont nem voltam otthon), de azt is több szomszéd látta, hogy az egyik "hülyegyerek" a lépcsőn "rosszul lépett, mert nagyon részeg volt". (tényleg volt benne, mert szinte mindig részegen jött haza mert bulizott a haverjaival). Neki is tört szinte minden végtagja, és bordája meg minden. Annyira szerencsétlenül esett, hogy 4. emeletről a földszintig gurult, közben félúton szoros barátságba került az egyik lakó kukájával is.
2021. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akiről én beszélek - ha nem esett volna le - szarrá lett verve, mert neveletlen volt.
2021. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7: Hát itt is segítettek neki (több tanu állította, hogy teljesen magától gurult le a 4.ről a lépcsőn a földszintig ami azért egy elég érdekes esés, mert az több lépcső forduló). Csak valószínűleg nem jött át a sorok között.
2021. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Rohadék. Baleseti intenzíven dolgozom x éve. Tudod Te rohadék gennyláda, hogy egy idős ember ebbe szimplán belehalhat? Elég egy rossz lépés, meg egy combnyak törés. Nem kell nagyot esni, elég, ha vérhígítót szed, beveri egy kicsit a fejét, és ott lesz a koponyaűri vérzés. De a fiatalokban is kárt tehetsz.



Szégyelld magad, azt kívánom tiszta szívemből, hogy a hozzád hasonlóak kerüljenek a kezem közé. Egyből kapnád a 24-es katétert, a lekötést, sok szeretettel. Tovább nem sorolom, mit csinálnék veled. Undorító vagy.

2021. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!