Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyibe kerűl Budapesten egy...

Mennyibe kerűl Budapesten egy kollégium?

Figyelt kérdés

Nem Budapesti vagyok így nem tudom mennyibe kerűlhet.

Jövőre szeretnék kollégiumba menni de anyummal még le kell beszélnem.Pesten találtam aránylag k...va jó kollégiumokat amik még közelbe is vannak 1 óra 7 perc a legközelebb (ami szerintem nincs messze)Viszont megszeretném azoktól kérdezni akik voltak vagy éppen kollégisták hogy a kollégium díj meg a "menza" havonta mennyibe kerűl kb?



2021. okt. 18. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mihez képest 1 óra 7 perc? Mert ha a sulitól, akkor az rohadt messze van.
2021. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lakhelyemtől van messze a kollégium
2021. okt. 18. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez attól is függ, hogy államis, vagy önköltséges vagy. Márha egyetemi kolléiumról beszélünk. Kérdésedre válaszolván pedig 20 és 40 ezer között szoktak mozogni, ezért cserébe egy ágyat és 1-2 szobatársat kapsz megosztott konyhával és zuhanyrésszel. Picit szerencsésebb helyzetben a szobának saját fürdője van és nem az egész emelet osztozkodik egy erre kijelölt vizes blokkon.


Az albérletházak szoktak még alternatívák lenni, amik jobban felszereltek, de a hátrányuk az áruk. Ezek már 70 ezertől indulnak, ennyiért viszont összecuccoltok 2-en, 3-an barátok és kitudtok venni együtt egy szignifikánsan nagyobb és testreszabhatóbb albérletet. Ilyen albérletházakat inkább külföldiek vesznek igénybe, akik még nem tudnak vagy akarnak eligazodni a hazai albérletpiacon.


Egyébként 1 óra 7 perc tényleg soknak számít, ha az a koli és suli közötti utazási időt jelöli.

2021. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen "közel" laksz akkor nem fogsz férőhelyet kapni - nekem is elutasították mert közel laktam (másfél órát jelentett).

Amúgy pár tízezer forint elvileg.

2021. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy 2 évvel ezelőtt voltam kollégista,nagyon jó helyen voltam de a kaján kívül ami 10-20ezer forint körül volt pár ezer forintot kellett fizetni díjként.

Bár ez középiskolai volt,nem tudom hogy egyetmire gondolsz.

2021. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!