Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális dolog, ha valaki...

Normális dolog, ha valaki teljes hangerővel bömbölteti a rádiót az udvarán, úgy, hogy az egész környék azt hallgatja?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem de neki erre van igenye.
2021. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Van az a környék ahol az.
2021. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem normális és nem is köteles a környék eltürni. Kihivják a rendöröket, ök majd lerendezik. (És egész nap, 24 órában érvényes, hogy nem szabad olyan hangosnak lenni, hogy zavaró legyen másoknak)
2021. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Én is azt szoktam csinálni mikor a szomszéd unokái óbégatnak. Van ilyen.

Évekig én alkalmazkodtam, most már leszarok mindenkit. (nem 0-24-ben zajongok, nyáron is csak néha, ha kedvem van, ami havi 1-2x fordul elő, ezek a korcsok pedig folyamatosan itt vannak...)

2021. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
putrisok szeretnek hangoskodni , nekik ez a normális
2021. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Egy évig laktam egy kertes családi ikerházban, az egyik felében egy gazdag nyugger házaspár lakott, ők adtak ki egy külön bejáratú lakrészt. Az öreg elég összeférhetetlen volt, feleségével is úgy bánt, mint a kutyával kb, és ennek volt a mániája, hogy beült a teraszra, az ablakom alá és teljes hangerőn nyomatta Bayer Zsoltot. Persze nemcsak engem örvendeztetett meg vele, hanem a környéket is. Hozzáteszem, semmi gond nem volt a hallásával.
2021. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Van, aki szerint normális, mások szerint meg nem az. Engem egyáltalán nem zavar, ha valaki ordíttatja a zenét, én is szoktam ilyet csinálni. Mielőtt még kötekedne valaki, kulturált környéken élek.
2021. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
"Mielőtt még kötekedne valaki, kulturált környéken élek." már nem kulturált . kulturált ember nem erőlteti másra a szarját
2021. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
@8. Mifelénk mindenki ezt csinálja és nem zavar ez senkit. Ami meg nem zavarja az embert, az már nem "erőltetés".
2021. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
De kulturáltnak sem nevezhetö semmi esetre sem!
2021. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!