Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális dolog, ha valaki...

Normális dolog, ha valaki teljes hangerővel bömbölteti a rádiót az udvarán, úgy, hogy az egész környék azt hallgatja?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 15:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
@10. Szerintem meg igenis kulturált a környék, ahol élek. Nem gyakori a bűnözés, a legtöbb ember dolgozni jár, kevés az utcán fetrengő részeg és garázdálkodó drogosokat sem szoktunk látni. Nem élünk mocsokban, minden nap tisztálkodunk, rend van a házak körül, normális a közlekedés. Nem értem, hogy miért akkora baj, ha nálunk hangosan megy a zene. Ennél sokkal nagyobb problémák szoktak adódni néhány helyen.
2021. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
11 nektek ez a normális ti már csecsemőkorban a zajhoz vagytok szoktatva . laktam 80%+ faluban ott pokol volt az élet valahonnan mindig ordított a szaros zene
2021. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
@12. Amíg külön helyen élnek a zajhoz szokott és a csendhez szokott emberek és nem idegesítik egymást, addig szerintem egyik csoportnak sem kell foglalkoznia a másikkal. A kérdés alatti kommentekből is az látszik, hogy nagyon változó, hogy ki és milyen közösségben mit tart normálisnak. Nekem például az lenne a pokol, ha síri csendben kellene élnem.
2021. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális, de sajnos gyakori.
2021. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Leveltetu ***** válasza:
16%
Teljesen normalis... az viszont nem normalis, hogy te itt irogaszt es nem a rendorseget hivod..:)))
2021. okt. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
Akinek ez normális,annak legyen ilyen suttyó szomszédja azt kívánom.
2021. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

@16.

Csak ilyen szomszédaim vannak és én is ilyen vagyok. Nem zavarjuk egymást.

2021. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%

Gondolod te, utolsó. Már eleve nem igaz amit mondasz,

mert egyszerre nem lehet üvöltetnie mindenkinek hangosan

akármit is,mert annak egy totális hangzavar lenne a vége.

2021. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%

@18.

Mindig annál megy hangosan a zene, akinek éppen eszébe jut bekapcsolni.

Akit zavar az ilyesmi, az nyilván nem csinálja. Engem egyáltalán nem zavar, ha a környezetemben élő emberek hangosan bőgetik a zenét. Nem értem, hogy téged ez miért érdekel. Úgysem egy helyen lakunk. Ne foglalkozz velem, ha nem vagy képes elviselni azt, hogy másképp látom a világot és másképp élek, mint te.

2021. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kokohoho ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák,,,,, az is normális, aki (emberi időben) szereti a hangos rádiózást, pl. mikor az udvaron tevékenykedik, az is normális, akit ez nem zavar és az is normális, akit zavar.

Pl. én nem szeretem, ha akaratom ellenére bárki, bárhogy, betolakodik az életembe, de senki nem élhet burokban, így én sem, ezért ilyenkor beveszek két lexarom tablettát és ezt javaslom mindenkinek, akit zavar a szomszédság életfolyamatának bármilyen zaja (rádiózás, JBL bömböltetés, kalapálás, flexezés, fűnyírózás, gyepszellőztetés, ágaprítózás, rotakapálás, cirkulázás, betonkeverőzés, gyerek zsivaj, családi perpatvar, kutyaugatás/vonyítás, gyöngytyúkrikácsolás, kakaskukorékolás, disznóvisítás, autó/motor túráztatás, gyakorlatozó helikopterek rotorzúgása, ajtó/kapu csapkodás, meg még akárhány mitoménmi) oszt jóság van. :)

2021. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!