Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 50 négyzetméteres lakásban...

50 négyzetméteres lakásban tudnál élni?

Figyelt kérdés
Vagy túl kicsi lenne számodra?

2021. okt. 28. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül kényelmesen. Ketten se rossz még. Többen már szűkös.
2021. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Egyedül vagy ketten simán, ha van két szoba+nappali, akkor egy gyereket is vállalnék. Többet nem, mert fizikailag nem nagyon lehet 50 nm-en 3-4 szobát kialakítani, privát szféra viszont kell mindenkinek.
2021. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Egyedül simán, még kisebben is.
2021. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahol lakom, az a lakás nincs 50 nm. Egyedül vagyok, de amikor együtt éltem valakivel, akkor is elég volt, nem kellett folyton láb alatt lenni egymásnak.
2021. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én most vettem egy közel ekkora lakást.


Igazából nagyban függ az elrendezéstől, kialakítástól.

Lehet relatív szellős, jól lakható is, meg lehet szűkös.


Ha azt nézem, hogy elfértem 8 m2 szobában is, akkor ahhoz képest kifejezetten nagy tér.


Két főre párral vagy esetleg kis gyerekkel még élhető. Nagyobb gyerekkel már inkább költöznék.


Igazából ekkora területen egészségesen 1,5-2 szoba fér el.

Nappali + háló, Nappali + 2 félszoba, vagy szoba + szoba bontásban.

2021. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ekkorák az átlag panelek, legalábbis ahol most élek és ahol felnőttem, az biztos.
2021. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Én már 21 éve egy 47 négyzetméteres, egy hálószobás lakásban élek a szüleimmel, és a nagymamámmal. Tinikoromban még elviselhető volt, de most felnőttként már iszonyatos. Egyszerűen mindenki zavarja egymást, ami nem csoda, mert senkinek sincsen normális élettere. Rengeteg konfliktus adódik ebből napi szinten. Jelenleg egyetemre járok, és koliban lakom, ami talán egy fokkal jobb, de nyilván az intimszféra itt sincsen meg. Viszont innen már biztosan nem fogok hazaköltözni. Mire vége az egyetemnek, diákmelóból összegyűjtök annyi pénzt, hogy egy albérletet fenn tudjak tartani, mert ez így borzasztó ciki. De ha lesz gyerekem, biztos nem egy ekkora lakásban fogunk nyomorogni, szeretném ha neki már kicsi korától fogva meglenne a saját privátszférája, főleg azért, mert én megtapasztaltam milyen a hiánya, és nagyon nem kellemes.

21/L

2021. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
34 nm2-esbe lakunk a férjemmel, tökéletesen elférünk. Az miatt építkezünk, mert gyerekkel már nem férnénk el
2021. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
52 nm-es lakásban élünk a férjemmel és ide születik a babánk is. Az elrendezése miatt hármasban egy picit már szűkös lesz, de pár évig még kiszolgál minket. A régi panelekben azt becsülöm, hogy bár olykor az elrendezés kárára, de ott legalább hagytak "pakoló felületet". Mi egy újszerű, modern lakásban élünk. Kevés a fal, az amerikai konyha tágas, de nem lehet telepakolni szekrénnyel. A szobák picik, oda meg nem igazán férnek. Szóval megvagyunk lőve, de nagyon szeretjük ezt a lakást, úgyhogy nem bántuk meg. ~10 évre ebben az életszakaszunkban kiszolgál minket és idősen is eltudnám képzelni. Gyerekekkel szükségünk lesz nagyobb térre.
2021. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
30 ba is attól függ milyen az elosztás és a környezet, ha valami paneldzsungel ott nem bírom, ha valami városszéli kis ház az erdő mellett kerttel az tökéletes.
2021. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!