Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen ezekben az ujabb par...

Milyen ezekben az ujabb par éve épült 3-4 lakásos társasházakbam élni? Se nem panel senem családi, valahol a kettő között? Van pici kert, de alattunk masok laknak

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Általában a szomszédi viszony szorosabbá válik. Néha túl szorosra is... ha tetszik érteni. Félrekuró, kapcsolatrongáló helyzet.
2021. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát harci kutyát, motort, nagy hangfalakat nem érdemes még gondolatba sem venni. Nekem lett volna kis segítséggel egy ilyen társasház féle úgy pár 10nm-es elő udvarral amin az autók elférnek, de lemondtam róla mondván elég volt panelban felnőni, nem kell még itt is 1 fal a két idegen közé.
2021. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tré , anno társas emeletesek is ritkábban épültek és tágasabbak minőségibbek jobbak voltak mint panel . Aztan azok is elszaporodtak , van amik a régebbikhez épitették vagy egy telekekkel odébb lett egy másik bazi épületsor . Parkolni megállni katasztrófa ,kukák szemét mindenhol , zaj , tömeg . A kertesnek hazudott egyszintes miniputrik szhart sem érnek , nincs tér,nincs fa , aszfalt kerítés és viszlát .
2021. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy részt az új házakat könnyebb tisztán tartani, és ha nincs belőle kispórolva az anyag, akkor kevesebb a nyűg vele mint egy régivel.



Az együttélés meg olyan amilyen, függ attól kit fogsz ki. Van aki pl unokatestvérekkel bútorozik így össze, és a gyerekek együtt játszanak, könnyebb rájuk nézni.


Ha viszont szăr a viszony, az nagyon rossz.

2021. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel rosszabb mint a panel.
2021. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam minden az áthalláson dől el. Ha vékonyak a falak akkor tök mindegy rakás szar.

A szomszéd lehet iylen is meg olyan is, de ha rendes falak vannak akkor azért túl sokat nem lehet érzékelni belőle, de szerintem ez az igazán ritka.

2021. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha közös a kert, akkor azt úgyis kisajátítja valamelyik és csak a vita van belőle. Mindent nagyon szigorúan kell leszabályozni, hogy ne legyen konfliktus.

(Ki mennyit használ a kertből, miért gazol, miért nem gazol, miért megy ki, miért kutya, ki söpör levelet, ki lapátol havat, mikor tolják ki a kukát... lehetne még sorolni.)

2021. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a panelnál sokkal jobb. Több az élettered. Csöndesebb, tisztább.
2021. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én faluról költöztem egy ilyen 5 lakásosba, volt erkélyünk is, 2 hely autónak, tároló, eleve kisfalu volt, így nem volt nagy nyüzsgés.

De már az zavart ha kimentem a folyosóra és jött vele szembe egy idegen.


3 hónap után megutáltam és hazajöttem.

2021. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!