Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az amerikai társasházakban...

Az amerikai társasházakban miért csinálnak a lakásokban a lépcsőházra néző ablakot?

Figyelt kérdés
A filmekben látom ezt.De itthon is van ilyen.Most minden arrajáró tudjon benézni a lakásomba,lássa hogy mit csinálok?Ha nálam így lenne,én befalaztatnám

2017. jan. 28. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Függönyt raksz rá és nem látnak be.
2017. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Sokkal nyitotabbak és kevésbé félnek.

Anyám is sikongató rohamot kapna ha észrevenné nincs lehúzva a redőnye és kint már sötét van. Annyian akarják megbámulni az ablakon keresztül.

2017. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha elolvasod, meglátod, hogy nem mindenhol divat elrejtőzni a lakásban.

[link]

2017. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Én Angliában élek, és ha sétálok este a városban, akkor minden harmadik lakásba belátni, hogy éppen főznek vagy esznek a konyhában, olvasnak vagy tévéznek a szobában, valaki kutyát etet, beszélgetnek, tesznek-vesznek, satöbbi. Itt sem divat az ablakokra függönyt rakni, jó ha minden második lakásban van függöny az ablakon. Ez nagyon meglepő volt számomra mikor kijöttem, hogy egyszerűen nem érdekli őket, hogy ki mit lát a magánéletükből.

Hogy a lépcsőházra néz-e ablak, azt nem tudom, mert nem laktam/jártam még társasház lépcsőházában.

2017. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi még a rolót is lehúzzuk.Én nem érezném magam biztonságban egy olyan házban,ahol akkora az ablak.mint a fél szoba.A viharok miatt is kis ablak kell és roló.A kádárkockák a legjobbak.Meg minél magasabb legyen a kerítés is.
2017. jan. 29. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!