Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki lakik olyan helyen, ahol...

Ki lakik olyan helyen, ahol ha ilyenkor télen lefekvés előtt szellőztetne egyet, ömlik be a füstszag?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel vehetnék egy doboz cigit is amit elszívok a szobámban idegességemben.
2021. nov. 23. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lakótelepen lakom, a legtöbb lakás konvektoros vagy radiátoros, kéményeket évekkel ezelőtt lezárták.

Fogalmam sincs honnan jön, de esti szellőztetésnél néha olyan füstszag van, hogy könyökölni lehetne rajta. Vannak kertes házak kicsit messzebb, de kétlem, hogy onnan idáig ilyen töményen jönne. Viszont szellőztetni meg muszáj, mert melegben nem lehet aludni. Mondjuk büdösben se jobb...

2021. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont egy völgyben lakunk sajnos. Kora délután sem tudtam szellőztetni, mert a 4. szomszéd füstöltette a leveleit, az egész völgy egy füsttenger volt. Mostanában meg minden este kivétel nélkül füstszag van. Nem szeretem a hideg időt, de várom már hogy legalább szél legyen ami kisöpri innen, hihetetlen milyen egészségtelen itt élni.
2021. nov. 23. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálunk is...
2021. nov. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis faluban élek, nagyon kellemetlen hogy nincs olyan napszak télen, amikor ne fulladoznék a kéményekből áradó füsttől.

Ezt még megtetézi hogy sokan mindenféle szemetet a kályhájukban/kazánban égetnek el.

De mindez ha nem lenne elég, rásegítenek egy kis fáradt olajjal is a begyújtáskor.

Várom a tavaszt...

2021. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálam nincs mindig ez, de már jó párszor felhúztam magam, hogy este hazaértem, szellőztetni akartam, aztán hol dohányszag, hol olajszag áramlik be... Budapesten lakom.
2021. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Panelhaz, lentinéni láncdohanyos, lentinéni fia szintúgy, felváltva szívnak, mar nem lehet szellőztetni, mert tüdőrákot kapok
2021. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!