Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Történt valami kb 1 éve, amit...

Történt valami kb 1 éve, amit nagyon megbántam. 2 hónapja már írtam ide, majd töröltem. Nem agyaltam többet rajta..Most viszont megint pont lefekvés előtt eszembejut és nem tudok mit tenni..Szorongás? Lelkiismeretfurdalás, bűntudat..?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lenne eldönteni, ha elárulnád mi történt :)
2020. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbántad, és nem egy apróság volt, akkor előfordul, hogy előjön ilyesmi az emberben. Hogy miért azt a történet nélkül nem tudjuk megfejteni.
2020. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg lehet tőle szabadulni?😅már nem tudom mit csináljak..Gondoltam fárasszam jól le magam egy hegymászás közben és ahol senki nincs kiordibálom magamból vagy fogalmam sincs..
2020. okt. 13. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
De akkor miert nem magadat farasztod?
2020. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" 2 hónapja már írtam ide, majd töröltem. "

Hogyan töröltél egy kérdést?!

2020. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4-es: én is hasonlóképp érzek, valahol üvöltenék, ahol senkisem hall, majd leugranék egy szikláról. :D

de ne haljak meg, csak hadd ugorjak. :D

2020. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elengedésben, elfogadásban pszichológus tudna segíteni.

Gondolom, moderátoroknak írt, hogy "szeretné töröltetni a kérdését".

2020. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom pontosan miről van szó
2020. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hibázni emberi dolog. Megbántad, tehát van lelkiismereted. Nyilvan én is tettem már olyan dolgot, amit megbántam. Ha van olyan ember, akibe megbízol, akkor beszéld ki magaddal, beszéld át vele. Aztán, ha olyan dolgod, akkor próbáld jóvá tenni. Soha ne feledd! Bárki hibázhat, sose vagy egyedül, de egy hibát egyszer kövess el lehetőleg! Fel a fejjel, mindenre van megoldás, csak keresni kell!
2020. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!