Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mezősas (Hajdú-Bihar megye)...

Mezősas (Hajdú-Bihar megye) veszélyes hely?

Figyelt kérdés

A sztori:

Barátnőm egyetem mellett korrepetálással keres egy kis pénzt, és van egy évfolyamtársa csaj, akit ellvállalt. Ő viszont Debrecentől elég messze, Mezősason él nagymamájával, így barátnőmnek oda kellene kijárni heti egyszer-kétszer. A csaj elég sokat fizetne neki alkalmanként, tekintve, hogy 1 óra a buszút csak oda.

A kérdésem az, hogy szerintetek el merjem-e engedni barátnőmet egyedül, sötétedés után, vagy beszéljem le a dologról? A csaj állítása szerint biztonságos falu, nincs mitől tartani (persze, hogy ezt mondja, hiszen érdeke, hogy kimenjen hozzá barátnőm), viszont nekem meglehetősen "sötét" helynek tűnt tavaly, mikor átutaztam rajta. Lehet, párszor el tudom őt vinni kocsival, de legtöbbször buszoznia kellene egyedül. Mi a véleményetek? Akár ha környékbeli írna, vagy valaki, aki ismeri Mezősast, hálás lennék.



2021. nov. 26. 18:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10: Drágaszág, először is a kérdésre kellett volna válaszolnod, nem pedig okoskodnod, azt tedd meg a párkapcsolat-témánál, ha ennyire májer vagy benne! Másodszor pedig semmilyen megtiltásról nem írtam ("el MERJEM-e engedni" –> aggódás nélkül; az jogos, hogy akkor a szavazásnál is oda kellett volna tennem a "merném" szót), értelmezd legközelebb a szöveget, mielőtt hülyeségeket beszélsz! ;)

Jöhetnek még válaszok, mert eddig csak egyet kaptam, amit ezúton is köszönök, #1!

2021. nov. 27. 21:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Mekkora egy f*sz lehetsz. A csajod még csak azért nem lépett le, mert ahhoz is engedélyt kellene kérnie. Egyszer majd úgyis megszöktetni valami kancigány, aztán pampoghatsz.
2021. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12: Örülök, hogy te is ilyen szakértő vagy ;) De befejeztem a negatív IQ-s trollokkal való vitát, a kérdésre való válaszokat pedig köszönöm előre is.
2021. nov. 27. 22:15
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Itt egyedül te vagy troll, kérdező. Legalábbis remélem, hgy ez a kérdés csak ostoba trollkodás. Ekkor baromságok csak a Koránban vannak, hogy a nőcinek a pasi engedélye kell, ha utazni szeretne. De Magyarországon egyelőre még az európai kultúrát kellene hagyni érvényesülni.
2021. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!