Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan aki elhagyta...

Van itt olyan aki elhagyta Budapestet és messze vidéken vett házat?

Figyelt kérdés
Budapest mellett Agglomerációkban már 35-40 millió alatt nincs értelmes kertes ház ami nem 3x3 m telekkel rendelkezik és nem c. környék.

2021. dec. 4. 08:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyan az agglomerációból származom, de ez történt velem, igaz, engem nem az árak sarkalltak a váltásra. Egyetemi éveim még Budapesten töltöttem, fél éven át azonban egy magyar megyeszékhelynyi méretű külföldi városban tanultam az Erasmus-program keretein belül. Akkor rájöttem, mennyivel élhetőbb egy ilyen település, eldöntöttem, hogy munkát már vidéken (Mo.) fogok vállalni, az ország akármelyik részén. Így is lett, figyelgettem a végzettségemnek megfelelő álláshirdetéseket, végül Nyíregyházán találtam állást. Pár éve albérletben élek, de már összegyűlt annyi pénzem, hogy némi hitellel kiegészítve tudok lakást vagy akár házat is vásárolni valamelyik környező településen.
2021. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11# Grat! vidéki sorstárs
2021. dec. 6. 16:44
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális
2021. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem tudom milyenek a mostani ingatlanárak, viszont 10 éve simán hozzá lehetett jutni rengeteg helyen 11 millióért teljes luxus sarokkádas klímás újépítésű 50-70 nm-es lakásokhoz. Én magam is ilyenben laktam, béreltem 50-ért, de nem volt akkor 10 millám megvenni. Ma már biztos, hogy lakást nem vennék, nem éri meg, inkább körbeutazom 5x abból a pénzből a világot, és szerzek élményt. Telket tervezek venni, amire majd mobilházat rakok szépen lassan össze elemekből. Illetve gondolkodok rajta, hogy atombunkert is létrehozok, sajnos olyan világot élünk, hogy szerintem 4-5 év múlva heti esetek lesznek a világban az atombombák.
2021. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!