Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy vki itt névtelenül írogat, fenyeget hónapokon keresztül? Mi öröme van ebben bárkinek is?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__11515318..


Hónapok óta szoktam kérdéseket kiírogatni a rendőrség topikban, mert évek óta hadban állok egy társasággal, akik mellé állt az egyik megyei jogú város kapitánysága is, zaklatnak, többször megsértették a jogszabályokat, alkotmányos jogaimat.


Ezzel párhuzamosan megjelent egy kommentelő aki folyton oltogat, van amikor azzal fenyeget, hogy lecsukatnak a rendőrökkel.


Eddig azt hittem, hogy a kérdéses társasághoz vagy rendőrséghez van köze az illetőnek, hogy vki közölük írogat itt, de tegnap az utolsó kommentjében elárulta magát, hogy ismeri az életkörülményeimet, a szokásaimat.


Írtam Neki, de már nem mer reagálni, mert van tippem ki lehet, csak jelentette a modiknak a kommentjeimet, törölték is.


Én egy kisebb faluban lakom, ez az illető is ebben a faluban lakik...


2 éve lakom itt, de már az eleje óta érzek itt ellenszenvet, többször belém kötöttek. Nem lehet itt ismerkedni sem, nem beszélek itt senkivel, szörnyen rossz indulatúak itt az emberek.


Én azt nem értem, hogy mi értelme van annak, hogy feltehetően az egyik szomszéd egy névtelen oldalon beszólogat, fenyegetőzik??


Miért jó ez bárkinek is?

Másik, hogy lehet vki ekkora gyávba féreg?



#korrupció #rendőrsg
2021. dec. 28. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

:-D Többet érne, ha Gyakori helyett egy felessel kezdenéd a napot. Talán segítene kicsit az üldözési mániádon.

Amúgy vannak ám erre jó kezelések is, egy pszichomókust nem ártana megkeresni.

2021. dec. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Levike, már itt is? Emberek kategória? Komolyan?
2021. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Üldözési mánia? Mindenki hülye csak én vagyok helikopter? :) Olyan nincsen, hogy senkivel a faluban nem lehet barátkozni, neked van valami defekted, csak szedni kellene a gyógyszert :D

Na mindegy, jót röhögtem, köszi!

2021. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ti jartatok még életetekbe falun? Minden álmom hogy városba el bírjak költözni. Falun lakni agyrém.
2021. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!