Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire biztonságos szobát...

Mennyire biztonságos szobát bérelni?

Figyelt kérdés
(Ingatlan.com) Tehát ha oda költözök teljesen idegenekhez, ez mennyire biztonságos?
2022. jan. 20. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Így van.Szerinted mennyire biztonságos?50-50 rá az esély, hogy nagyon ráfázol vagy semmi bajod nem lesz.
2022. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Ez úgy működik, hogy elmész, megnézed a lakást és a szobát, beszélsz a leendő lakótársakkal és eldöntöd, hogy szimpatikusak-e vagy sem, illetve ők eldöntik, hogy szimpatikus vagy-e számukra vagy kiadják másra.

Nem kell lakótársakkal barátkozni, de azért segít, ha normális a légkör. Nyilván lutri, de elég sokan élnek így, ha meg nem jöttök ki egymással az se feltétlenül tragédia. Nekem voltak olyan lakótársaim, akikkel max a folyosón vagy a konyhában köszöntünk egymásnak, egyébként nem volt semmi kontakt köztünk annyira más emberek voltunk, de teljesen kibírható volt.

2022. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerk: kiadják másra=kiadják másnak. A tulaj dönt persze, de normális esetben az ott élőknek is van beleszólása.
2022. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az legyen megoldva, hogy a saját szobádat zárhasd. Ha elmész otthonról, a saját szobádat zárd be. Ha a pénztárcádon kívül is tartasz pénzt, vagy ékszert, akkor rendszeresen ellenőrizd, megvan-e még. Ennél több óvintézkedés szerintem nem kell.
2022. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Angliaban bevett dolog.

Októberbrn jöttem új helyre, 7 ember él a házban, 3at még egyszer sem láttam.

2022. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lényegében Pesten , egy normális és rendszeres dolog .
2022. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rosszul mondom vissza a történetet, mert kb 1 éve olvastam, de a 7. kerületben egy lakást bérlő beszedte a lakbért a szobatársaitól, de a tulajt nem fizette ki, aki a szomszédban lakott.


Majd egyszer elküldte a szobatársait sétálni és átment megölni a tulajt több kés szúrással, majd felgyújtotta.


Vagy valami ilyesmi.


A lényeg, hogy bármilyen emberrel összekerülhetsz. Hiába tűnik szimpatikusnak az elején.

2022. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
persze lutri, kifoghatsz tre embereket. de agyon jol is kijohetsz belole. egy ismerosom tok jo baratja lett a szobatarsanak, egyutt mennek turazni meg mozizni
2022. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!