Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Érdemesebb Budán bérelni...

Érdemesebb Budán bérelni lakást, biztonságosabb szebb? Gyermekemnek keresek szeptembertől, és úgy tűnik nem drágább mint Pest elitebb részei

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más világ. Ha tényleg egy árban van, akkor felejtsétek el az "elit" pestet :)
2016. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, Buda sokkal jobb.
2016. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Azért nézd meg, hogy hol van és mennyit kell neki utazni. Ha túl messze rakod az egyetemtől, akkor még a végén nem fog bejárni, csak arra, amire nagyon muszáj.
2016. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3# vagy lehet, hogy én voltam a nagyon tróger egyetemista, de mikor olyan órarendem volt, hogy volt egy egymás után 2 45 perces előadás délelőtt, meg egy 90 perces előadás délután, miközben 1.5 óra volt odaérni, meg 1.5 óra volt visszaérni, akkor sokszor inkább be se mentem, mert a kettő között túl sok idő volt ahhoz, hogy bármivel eltöltsem, de ahhoz meg túl kevés, hogy legyen értelme hazamennem, meg vissza.
2016. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Én meg bennmaradtam a kis szünetekben (2 óra max.) az ennél nagyobbakban hazamentem, ettem-pihentem és újult erővel vissza. De akkor még nem volt villámgyors wifi az egyetemen, ma már ott lehet dolgozni, tanulni, filmezni, meg amit akar az ember. Szóval ma már nem bumliznék haza (1 órára laktam az egyetemtől).
2016. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, hátha úgy jött volna ki az idő, akkor nyilván én is eszek-iszok-pihenek otthon, csak kvára nem úgy jött ki, meg nekem úgy volt másfél óra beérni, meg másfél óra vissza, hogy akkor minden pont jött és elértem, de erre persze rájön a hazafelé útnál az, hogy esetleg elhúzza az előadó, vagy mondjuk váltanék pár szót egy-két emberrel és nem rögtön loholok a bkv megállóba.


És vannak olyan hulladék órarendek, hogy nem két órás kis szüneted van napközben. Nekem volt olyan mikor mondjuk reggel nyolctól kilenc harmincig, utána fél kettőtől negyed háromig, utána meg este hattól fél nyolcig. Hát az anyját hágta volna meg, amelyik összeállította. Még ha szuper gyors wifit kínálgatnak se ültem volna ott 12 órát azért, hogy ebből négyet töltsek előadáson/szemináriumon, de ha valamelyik után hazamentem, akkor én már nem mentem vissza főleg nem kétszer.

2016. aug. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lefoglalóztunk egy csodás kis garzonlakást a Batthyány tér és a Széll Kálmán tér között félúton. Mellékutcára néz csendes rendezett a lépcsőház és a tömegközlekedés is közel van. 19 es villamossal volt 10 percre kipróbáltuk. Hazafele a keletibe metróval mentünk ami szintén 10 perc volt. Így remélhetőleg az órarenddel nem lesz probléma.Nagy szerencsénk volt, hogy az első lakás meg is felelt az elvárásainknak.A bérbeadó is szülő szimpatikusak voltunk minket választott. Szomorú kislány volt még egy időpontban velünk meg telefonálgattak is közben, azt javaslom minden fiatalnak érdemes a szülővel menni mert szerintem azért választottak minket.
2016. aug. 3. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!