Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Esztergomban lakni?

Milyen Esztergomban lakni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát….

Én egy éve költöztem ide a párommal munka miatt. Nekem annyira nem jön be. A városnak vannak szép részei (vár, bazilika, kis duna sétány), meg a közelben tök jó kirándulási lehetőségek vannak, de egyébként elég halott. És amitől teljesen kivagyok, hogy nincs egy épkézláb bolt, csak retkes cba meg príma. Ha az ember normálisan be akar vásárolni, ki kell menni a Lidl-be, de ahhoz autó kell, mert elég messze van.

2022. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 Bánomi lakótelepen is van Lidl meg a dobogókői úton is.Van Tesco meg Aldi is Esztergomban.Penny csak Dorogon.
2022. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
2: Igen, vannak, amik ugyanúgy kint vannak a halál f.án, és szintén csak autóval elérhetőek.
2022. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
46%
Esztergom, csodaszép kisváros, elhanyagolt, lepusztult állapotban. Magyarország egyik történelmi fővárosa, hazánk közepén. Mellette Dobogókőn pedig dobog a Föld szíve. Gyönyörű panorámájú hely, a világ egyik legszebb helye.
2022. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!