Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szegeden vagy Budapesten jobb...

Szegeden vagy Budapesten jobb lakni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mik a preferenciák. Egy családias, nyugodt kis egyetemi város, vagy egy lehetőségekkel teli, zsúfolt főváros nagyon más. Meg ugye az sem mindegy milyen anyagiakkal vagy ellatva, vagy Bp melyik részéröl beszélünk
2022. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Laktam mindkét helyen, illetve jelenleg Szegeden lakom. Fiatalabb korban Budapest maga volt a kánaán, most már túl sok. Szegeden mindent megtalálok, ami nekem kell és pontosan élhető a nagysága.
2022. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szegeden szerintem. Mert azért munkahely szempontjából itt is van sok lehetőség. Nyilván nem annyi mint Pesten de ha valaki dolgozni akar akkor talál munkát. Ezen kívül pozitív hogy nincsennek nagy távolságok, nem kell 1 órát buszozni ahhoz hogy eljuss a munkahelyedre. Sokkal nyugodtabb mint Pest.
2022. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, ha szereted a tömeget, sok üzletbe akarsz menni és kell a jó fizetés, akkor Budapest.
2022. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a fővárost preferálom inkább. Szegeden megfordultam már párszor és szó se róla, ott is el tudnám képzelni magam, de Budapest számomra minden téren többet nyújt.
2022. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!