Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jogos a lelkiismeret-furdalásom?

Jogos a lelkiismeret-furdalásom?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom aki alkoholista, agresszív, arrogáns!

Rendszeresen beleállt az idős szomszédainkba, anyázott stb..

ő albérletbe lakik itt és nem is fizetett semmit a tulajnak, arra hivatkozott, hogy a kilakoltatási tilalom miatt amúgy is maradna áprilisig…

Az tette be mindenkinél, hogy “véletlen”benne hagyta a sütőbe az ételt és kishíján kigyulladt a konyha.. én vettem észre a büdös füstöt a lépcsőházban és értesítettem a tulajt a tűzoltó és a tulaj jött, az ajtót berúgták a gázórát elvitték..

Na már most az agresszor csóka nem volt sehol.. és azt bántam meg, hogy segítettem leszedni az ablakokat, erkélyajtót, hogy költözzön el ha már nem fizet és így viselkedik.. mégis csak ember… és biztos nagyom fázik :(



2022. febr. 12. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ne legyen rossz érzèsed!Mi lett volna ,ha kiégett volna a hàz?stb

Ő döntése volt ,hogy igy viselkedett,plussz nem fizetett.

2022. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát valahol kudarc a dolog. Mert nem jó eredmémye lesz az egésznek, mert nyilván még rosszabb helyzetbe kerül.


De az alkoholizmus nagyon nehéz dolog. Egy csomó mindenféle lehet mögötte. Nem reális hogy szomszédként meg tudd oldani az alkohol függőségét. Esetleg egy szakhely elérhetőségét megadhatod neki, de nem valószínű hogy élni tud vele.

2022. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!