Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zaklatásnak minősül -e, ha a...

Zaklatásnak minősül -e, ha a szomszéd állandóan csapkodja a saját ajtaját, és nem lehet tőle pihenni ? Hajnalban érdekes módon, nem csapkodja, csak délután és este. Ha van nálam valaki, akkor sem csapkod.

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem, miért számítana annak?
2022. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Ez csak hisztinek minősül a részedről.
2022. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem volt olyan felső szomszédom, aki szerint mi direkt csak és kizárólag az ő hergelésére csináltunk mindent, például ezért húztuk le a wc-t is.Szerinte este 8-ig szabadott volna csak lehúznunk a wc-t.

Te is hasonló lehetsz, kérdező.Ugye te is direkt hallgatózol?

2022. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
"Hajnalban érdekes módon, nem csapkodja, csak délután és este." - Addigra felcseszte az agyát a főnök, ideges, reggelre lenyugszik.
2022. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Zaklatásnak semmiképp, bunkóságnak annál inkább..

Nem tudom mennyibe telne nem bekúrni az ajtót, hanem kulturált ember módjára becsukni… Azért van rajta kilincs, de néhányan le sem tojják, hogy körülöttük más is lakik, akikre legalább minimális szinten illik tekintettel lenni.

2022. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válaszolónak köszönöm ! Borzasztó ! És állandóan kiabálnak egymással a nő meg a férfi ! Sosem nyugodnak meg !
2022. febr. 22. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

En mindig sietek. A kovid ota tobbszoros mennyisegu a munkam es a jovedelmen harmadannyi. Idegbeteg vagyok,h kevesebbert dolgozok egesz nap minden nap.


Ideges is vagyok es sietek is es becapom az ajtot. Utana sokszor eszembe jut,h molyen rossz szomszed lehetek,de akkor mar mindegy.

2022. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!