Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy bírjátok fizetni a...

Hogy bírjátok fizetni a házatok fűtését?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira kevés a fizetésem hogy évről évre nehezebben tudom fizetni a fűtést. Főleg hogy mostanság minden évszakban fűteni kell.

Közben meg jót röhögök a globális felmelegedés marhaságon, mert ezzel ellentétben minden évszakban csak fázunk. Most is hiába lesz vége a télnek.



2022. febr. 26. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi nekünk fa tüzelések cuccunk van...mocskos drága a fa és évről évre nehezebb megszerezni, nem is tudnánk kifizetni, szerencsére faterom egy olyan helyen dolgozik ahonnan olcsóbban betudja szerezni...de megértelek mert arany ára van.
2022. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A leghidegebb hónapban 30e alatt van a fűtés, egy 65 néyzetméteres lakásban lakunk ahol 3,7 méter a belmagasság. Nálunk nincs gáz, minden az elektromos hálózatról megy. Így a legtöbb amit fizettünk egy hónapban az 54 000 Forint volt az Elmű felé. Úgy érzem egyre magasabb a számla, pedig a szokásainkon nem változtattunk.
2022. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

"Főleg hogy mostanság minden évszakban fűteni kell."


Hol laksz te, Lappföldön?

2022. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Humor Herold ***** válasza:
74%
Nagyon egyszerű vagy ha a globális felmelegedés fogalmát az aktuális időjáráshoz hasonlítod :)
2022. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Mennyi a fizetésed? És miért nem mész jobban fizető helyre?
2022. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Mi ez a zagyvaság? Kevesebbet fizetek, mint Gyurcsányék alatt.

Most ez a mese megy?

Gyenge.

2022. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem fűtünk minden évszakban csak télen.
2022. febr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Én álltalányt fizetek így nem fáj annyira (vezetékes gáz). 18-20 fokon tartom a lakást, a fürdőszobában és lányom hálójában van ideiglenes rásegítés infrával. A 18-20 fok nem szükségmegoldás én így szeretem.
2022. febr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7

Akkor tavasszal és ősszel meg megfagysz?

2022. febr. 27. 08:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Déli fekvésű, le van szigetelve ezért tavasszal és ősszel besüt annyi nap, hogy kellemesen meleg marad éjszakára is.

Felhős időnél olyan 2-3 nap mire kihűl a lakás.

Amikor két hétig folyamatosan szakad az eső előfordul, hogy ősszel is be kell fűteni de elég ritka.

2022. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!