Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megbuntethetnek ha kilovom...

Megbuntethetnek ha kilovom csuzlival a galambokat az erkelyemrol?

Figyelt kérdés
Megorulok toluk.. minden egyes kva reggel itt bugnak. Arra kellek. Elzavarom es 5p mulva ujra itt. Elhetetlen
2022. márc. 16. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg.


Művarjú, CD-k fellógatása, van ilyen "galambvédő" amit párkányra lehet szerelni, fém tüskés - nem valami esztétikus, de ez van. Vagy esetleg "macskaháló" akkor berepülni nem tudnak.


10-et lelősz, 20 visszajön.

2022. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Panelba lakok. A melettem levo erkelyre is es minden kis parkanyszeru barmire is odajonnek. Szinte ugyanugy hallom oket akkor is.
2022. márc. 16. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát... ez van?

Mármint a villamos sem fog másfelé zötyörögni, mert téged zavar. A városban való életnek is megvannak a velejáró negatívumai, ilyenek a galambok.

Saját erkélyeddel tudsz kezdeni valamit, máséval nem.

2022. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Csináld nyugodtan, de ha valaki megver miatta, inkább ne hívj rendőrt.
2022. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Versenyszinten boxolok szval azt nemhinnem 😅 de aztse h barki galambok miatt verekedne 🙄
2022. márc. 16. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

CD-t tegyél ki, lógatva, a klasszikusokat nagyon utálják. Minél jobban villog, annál hamarabb eltűnnek.

Már pár éve csak messziről hallom őket, pedig előtte naponta korzóztak.

2022. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ha ennyien mondjatok kiprobalom meszarlas helyett 🤣 De ezek nagyon kemeny fszu galambok meg elzavarni is nehez oket xd sztem letepi a cdt es beleallitja a hatamba. Viccet felreteve koszi mentek a zoldek
2022. márc. 16. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogjál össze 2 CD-t úgy, hogy az aktív részük kifelé legyen, és lógasd fel egy spárgán.

Tényleg nagyon zavarják őket az ilyen villódzó fények.

Ennél jobban csak egy nagyobb madár zavarja, ugyanígy lógatva. Láttam egyszer olyat, mikor ketten ültek a korláton, VIP jeggyel, és a szél megmozdította ezt a madarat.

Egyetlen hang nélkül, majdnem csukott szárnnyal buktak le mind a korlát mögé, és zuhanórepülésben tűntek el, mint két sólyom. Gondolom, egyenesen egy szívklinikára mentek, a megrázkódtatások kiheverésére.

Sose láttam őket többé.

Csak később egy vihar elvitte ezt a műmadarat.

2022. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na majd irok h a klinikan kotottek e ki a cdktol vagy koncertet rendeztek az erkelyen
2022. márc. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!