Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek? Magassarkúban...

Mit tennétek? Magassarkúban minden reggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


van egy nő a 4-en lakik, minden reggel magassarkúban megy dolgozni és végigkopogtatva a lépcsőházban fél7körül erre ébredek. Hiába megyek ki szólni neki, kértem meg már ezerszer, nem foglalkozik vele.


Nagyon idegesítő minden reggel erre ébredni.


A munkabeosztásom változó így van amikor hajnal 2-ig dolgozom. 2 állandó és egy mellékállásom is van. Emberekkel dolgozom, szeretném kialudni magam.


2022. márc. 23. 08:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
És hogy menjen le? Mezítláb. Ő meg gondolom emberek között dolgozik és elegánsan kell megjelennie.
2022. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Elegáns helyen dolgozom én is. Mégsem vesznek fel a nők mindennap magassarkút. Az elegáns nem egyenlő az ősi szakmás öltözettel..
2022. márc. 23. 08:55
 3/29 anonim ***** válasza:
29%
Maximim papucsban
2022. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%
Imádkozz, hogy törjön ki a bokája.
2022. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Engem alapvetően idegesítenek a zajongó szomszédok, de ez azért tipikusan az a helyzet amikor nem látok problémát. Joga van magassarkút hordani, és ha jól értem nem hobbiból sétálgat-futkározik fel alá, hanem lemegy a lépcsőn. Ez van.
2022. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél füldugót. Vannak munkahelyek, ahol elvárják a magassarkút, de ha nem is, ő így érzi jól magát, és a lépcsőházban nem tölt el annyi időt, hogy csak ezért vigyen magával váltócipőt.

Engem sem érdekelne, ha egy szomszéd nyávog a cipőm miatt. Bocs, kérdező, de ezt magadnak kell megoldanod.

2022. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
5.:Nem a jogról van szó - húzzon fel ilyet engem nem érdekel. Egészen addig nem érdekel míg azzal nem zavarja rendszeresen a másikat.
2022. márc. 23. 09:04
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom nem órákon keresztül járkál ott a magassarkúban. Csak pár perc míg lemegy. Azt meg csak kibírod.
2022. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Hát nekem nincs magassarkúm, de qrvásnak nevezni az ilyen cipőt...
2022. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nem is törvényi értelemben gondoltam. :D De most érted, irreális elvárás hogy a szomszédok alvási szokásai szabják meg valaki öltözködését...

2022. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!