Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehetne ezt megoldani?...

Hogy lehetne ezt megoldani? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Van egy idősebb szomszédom aki soha életében nem dolgozott, nem érdekli semmi, de mivel nyilván halálra unja magát, embereket zaklat, beleértve engem is hogy talizzunk, stb. Már beleestem a csapdába korábban, ilyenkor a nagy semmiről beszél órákig egyébként (tegnap ezt ettem, ezt csináltam), és végtelenül tolakodó. Ilyenkor mára már lerázom, stb, és tudom, azt fogjátok mondani, ilyen egyszerű, ezt is kell csinálni, de mivel as szomszédom, nem áll érdekemben, hogy rosszba legyünk. Ha pl. baj van a társasházzal, össze kell fognunk. Elég jó megoldás ha egyébként lerázom, és csak akkor keresem én, ha baj van vagy segítség kell? (Egyébként nem nyíltan rázom le, hanem konkrétumok nélkül megígérem hogy talizunk ha ráérek, így szerintem nem haragszik meg)

2022. márc. 25. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rázd le, persze cserébe ne ugráltasd ha neked kell valami.
2022. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy köteles hallgatni a hülyeségeit. Társasház dolgaiban meg szavazni fogtok, nem számít, hogy egyénileg te jóban vagy-e vele.
2022. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1, nem kihasználásra gondoltam ha kell valami, hanem hogy ne legyünk haragba, mivel bármi (tűz, betörő) esetén saját érdekem.
2022. márc. 25. 11:17
 4/7 A kérdező kommentje:
*hogy segítsen. Persze ilyenkor én is segítenék nem szimpátia miatt hanem mert ember.
2022. márc. 25. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
A tűz a tűzoltóságra, a betörés a rendőrségre tartozik, egyiket sem a szomszédod fogja tudni megoldani.
2022. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5, tudom, nyilván arra célzok hogy elutazáskor figyelne az ajtómra vagy tűz esetén értesítené a tűzoltót ha nem vagyok ott. Igen, ha vadidegen lenne, simán leráznám és ennyi
2022. márc. 25. 11:22
 7/7 A kérdező kommentje:
*de egy szomszéd kreatív módon megkeserítheti az életemet, így egy normális viszony az érdekem
2022. márc. 25. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!