Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Őrületbe kerget mit csináljak...

Őrületbe kerget mit csináljak ezzel a szomszéd nővel?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk és nem is leszünk soha barátnők! Mellesleg korban az, anyám lehetne... Nagyon furcsa huzasai voltak neki mindig is mellesleg egy elég igénytelen nő!!! Lényeg a lényeg már szabályosan el kell futnom mikor látó térbe kerül.multkor is a semmibol került a hátam mögé, és el kezd fütyülni. Se a kutyája nem vagyok se nem a segge öl húzott elő! Múltkor is más helyre tettem utána meg neki alt feljebb, kerdore vont, hogy hányszor viszem le a kutyám és röhög. Egyáltalán mi köze mellesleg annyiszor ahányszor akarom szerintem?! Most is lent voltunk végre jó idő nem a négy fal között ucsoeogtunk... Meg láttam ő is kB volt köztünk 60m és ismét fütyül mint a kutyáknak és még indult felénk. Azonnal rohantam fel. Mi a jó istent lehet az ilyennel kezdeni? A normális segítséget előre is köszönöm! N29
2022. ápr. 3. 15:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk tanulj meg majd' 30 évesen normálisan írni és fogalmazni.
2022. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
"multkor is a semmibol került a hátam mögé, és el kezd fütyülni. " Ez példátlan inzultus, ezért 5 évre lecsukják, ha kiderül. Talán még a Fókuszba is bekerülhetsz vele!
2022. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Tudd meg, hogy mit akar, vagy mi zavarja őt ! A kommunikáció segíthet. Lehet, hogy csak a kutyának fütyül és nem neked.
2022. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Hát te mit ittál, vagy alapból vagy ilyen?

Teljesen összefüggéstelen amit ide írtál. Nincsen üldözési mániád?

2022. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Ezt mar korabban is kiírtad, kaptal is rá egy csomó jó tippet.


A sajat fejedben kell először rendet tenji!

2022. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
😂 HU de be akartatok szólni... Lehet nem magyar a telefonom vagy én? Juj most ezért nem szégyellem magam. Mivel másba nem tudtok belekotni ezért a helyesírás a. Bocsika
2022. ápr. 3. 15:34
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Kinek van magyar telefonja???
2022. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem akar beléd kötni, legalábbis én nem, de beszélj a nővel. Talán kiderül, hogy mit akar.
2022. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8# próbáltam, olyan mint a pioca. Le alsz vele beszélni nem lehet megszabadulni!!! Nagyon sokszor próbálom kerülni amennyire lehet de lehetetlen egyszerűen! És amint írtam, ők nélkül köt bele a másikba ha még mered védeni magad meg neki áll feljebb
2022. ápr. 3. 18:11
 10/19 anonim ***** válasza:
Üsd meg.
2022. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!