Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Malta vagy Anglia? Melyik...

Malta vagy Anglia? Melyik lehet jobb egy esetleges kikoltozesnel?

Figyelt kérdés

A kovetkezo 4 evet itt toltom, mert tanulok meg, de ha megkezdi a kovetkezo ciklusat is a Fidesz akkor valoszinu nem maradok. De nem latok eselyt, hogy barki at tudna torni magat a propaganda aradaton, ugyhogy jobb elore tervezni.🙃

Mindket orszag mellett szivesen olvasnek erveket-ellenerveket. (Tudom Anglia a Brexit miatt neccesebb, de azert megoldhato)


2022. ápr. 5. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Hol hagytad az ékezeteidet?
2022. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Máltán sok a munkalehetőség, ráadásul kijutni is könnyebb. Nagy-Britannia megnehezítette a bevándorlást.
2022. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz megmondani, mosogatóként szerintem Málta jobb opció lehet, mint a ködös Albion.

Összeszerelő munkásként viszont Angliában jobbak a lehetőségeid.

Válassz bölcsen ifjú padavan

2022. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
2, tudom értelmezni, szimplán az igénytelenségedre világítottam rá.
2022. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Máltán a nettó mimálbér most 660 euró, tehát az induló költsége jelenleg 1.220.000 forint. (minimálbér *5)

Angliában pedig 1220 euró, induló költsége jelenleg 2.260.000 forint.


Egyértelműen Anglia, sokkal többet lehet keresni, mint Máltán.

Ne tölsd itt ezt a 4 évet, a szüleidtől kérd el ezt és menj, még ezen a héten. Nem jó itt a légkör.

2022. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én Angliát ajánlanám, kuzinomnak bejött :D

Tényleg nezebb így a vízum, de sokkal változatosabbak a lehetőségeid + mivel nagyobb terület, variálhatsz az albi árakkal.

Nekem még 2 év a diplomáig, de amint megvan repülök is.

Mondjuk én inkább nem EUs skandináv államokban pl. Norvégia, vagy olyan helyekben mint pl. Kanada, Japán, Dél Korea, vagy esetleg Ausztrália, vagy Új Zéland gondolkodom.

De nem vagyunk egyformák :D

2022. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
EZ attól függ. Angollal mind a kettő helyen fogsz tudni boldogulni. Máltára egyszerűbb kijutni mivel EU-tag. Viszont azt érdemes megnézni, hogy mivel szeretnél kimenni. Turisztikai vagy pénzügyi diplomával Málta egyszerűbb de ha mondjuk Gépészmérnök vagy , vagy esetleg IT területen akkor már talán Anglia jobb a több munkalehetőség és a magasabb bérek miatt
2022. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszonom💖
2022. ápr. 5. 14:53
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

"Brühüühü-ühü mi lesz velünk libbantok nélkül?"


Magyarországról akinek volt esze az mindig lelépett. Neumann Jánostól Gábor Dénesen át Adolf Zukorig eléggé sokan. Aztán vertük a mellünket , hogy bezzeg az atombomba az magyar meg az Amerikai filmipart magyarok alapították. Ja csak nem Magyarországon.

2022. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
14. Ez jó példája annak, amit mondani szoktam, miszerint Orbán nem a betegség, hanem a tünet. Ebben az országban jellemzően az lett sikeres, aki elhagyta.
2022. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!