Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elkezdte a negyedik oltás...

Elkezdte a negyedik oltás beadását Anglia. Beoltatod magad a negyedik oltással?

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Már megkaptam a negyediket.
36 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2022. márc. 21. 18:32
 2/14 anonim ***** válasza:
11%

Természetes beadatom mert társadalmi felelősségtudattal rendelkezem és megvédem a nálam gyengébb immunrendszerűeket akik nem kaphatnak védőoltást.


Mivel nem vagyok szakember így nem tudom eldönteni mennyit kell felvenni, majd amennyit mondanak annyit veszek fel. Vannak szerencsére jó szakemberek.

2022. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Eszemben sincs, nem hülyültem még meg.
2022. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem kezdett az semmit.
2022. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Egyelőre annyit tudnak, hogy öregeknél előbb-utóbb a 3. oltás védelme is gyengül. Ez alapján még nem fognak tömegesen negyedik oltásokat beadni.
2022. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

#5


Különböző mértékben, de mindenkinél gyengül, csak az idősebbekre egy ilyen betegség komolyabb hatással járhat.

Egy 30-as, kórházi ápoló ismerősöm -hetente tesztelik- 3 oltással harmadszor kapta el.

2022. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mindentudó99 ***** válasza:
24%
Igen
2022. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen,amint felvettem az első hármat :D
2022. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem Angliában élek.
2022. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A társadalmi felöséggre való hivatkozás egyáltalán nem helytálló, mivel az a jelenlg domináns omikronnál a virus jeolenleti uyganakkori a beolttaknál mint a nem beoltottaknál, tehát ugyanúgy továbba dhatjáka fertözést. A nehéz lefolyástól való védelemes sztori sme helyátálló, mert az omikronnala nehéz lefolyás nagy ritka, másrészta decemberben honos varia´nsna´l si kdierült, hogy a nehéz lefolyástól is nagyon rövid idieg véd az oltás különbözö kuatások 1-6 hónap közé tették, és a legamhaarrbb potn az idöseknél a legveszéleyzetteebb korosztálynál meg vissza leghamarabb. Szóval ezzel az oltással, mindenki max magát védi ha úgy véli, hogy a elkerülhetia súlyos lefolyást.
2022. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!