Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csonkamindszent Baranya...

Csonkamindszent Baranya megyében (Szentlőrinc mellett) milyen hely?

Figyelt kérdés
Szentlőrinc 5 perc kocsival, és sokkal olcsóbb az ingatlan, mint ott. Mindent egybevéve érdemes Csonkamindszentet választani? Falu-párti vagyok, nekem jobban bejönne (nagy telek, nagy ház stb.). Véleményekre vagyok kíváncsi, aki ismeri a helyet.

2022. ápr. 11. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Szentlőrincen lakok. (Most épp meló miatt máshol tartózkodom, de sűrűn hazajárok) Az is hiába város, a lakótelepi részt eltekintve egy nagy falu.

Csonkamindszent egy nyugis kis falu. Bár nem jártam ott legalább 10 éve szerintem. Kisebbség van, mint mindenhol, de nem hallottam lopkodásokról és ilyenekről. Rendőrségen dolgozó cimboráim is csak a kötelező járőrözés miatt mentek arra.


Most hol laksz? Királyegyháza jobb választás lehet, de ott biztosan drágábbak az ingatlanok. De Szentlőrincen sem megfizethetetlen.


Ha esetleg van konkrét kérdésed mindenre készséggel válaszolok. Feltéve ha tudok.

2022. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm részletes válaszod! Megnéztem Királyegyházát utcaképen, és rendezett kis falunak tűnik, köszönöm a tippet! Most Pécsen lakom panelban, de kertesben nőttem fel falun, az való nekem, ezért költözöm.
2022. ápr. 16. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha hazamegyek végleg Baranyába akkor nekem a nagy vágyam Pécs Mecsekoldal. Donátus (keresztanyuék itt laktak a Gólya dűlő sarkán), Deindol. Ott jó magasan. Ott már nyugi van.

És ha leesik a hó senki nem tud értem jönni és becibálni melóba. 😅


Szentlőrincen minden van amúgy ami hétköznapi élethez kell. Mondjuk egy Telekom/Telenor/Vodafone ügyfélszolgálatot még elbírna a város és akkor szinte semmi miatt nem kellene Pécsre vagy Szigetvárra menni. Boltok vannak. Multiból csak Spar és Penny és talán még van Coop valahol, de elég a városnak és a környező falvaknak.

Cigányok itt is vannak de nemigen balhéznak. Ha mégis akkor leginkább egymással. Azt még nézni is jó. 😅

2022. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!