Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet egy szegény,...

Milyen az élet egy szegény, lecsúszott településen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. Borsod vagy Szabolcs megyei szegény falvakra. Van itt közületek, aki ilyen településen él, és megosztaná tapasztalatait? Puszta kíváncsiságból kérdezem, mert mindig is érdekelt, milyen lehet az ottani emberek helyzete.

2021. okt. 28. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Szar
2021. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik településről írod eme tartalmas választ?
2021. okt. 28. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen településeken az élet is pontosan ilyen: szegény és lecsúszott
2021. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%

Én Nógrád megyében vagyok, Budapesthez még közel is van.

De kb az a kategória, amit írtál.

Csak nem ilyen helyre akarsz költözni?


Konkrétan én a szomszédaimtól lassan agyvérzést kapok, a településen már laposkúszásban megyek át, autóval zegzugos utakon, mert kezd itt emberfóbiám lenni.

Világ életemben értelmiségiekkel voltam körülvéve, dolgoztam kulturális központban, színházban, stb..

Ezek után a kb 3 fogú, rendszeresen bealkoholizált, talicskatologatóként alkalmazott, szadista(az állatait kínozza) elmebeteg szomszédom.....gondolhatod.

Másik oldalról ugyanez, csak nőben. Az egyiknek a kutyái rendszeresen itt vannak nálunk, ma már kiőrjöngtem magam reggel velük.


Gondolkodó emberként ne nagyon akarj ilyen helyre menni, még turistaként se.

2021. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Ilyen helyre költözni? Nem, Isten mentsen tőle :D
2021. okt. 29. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Ma azért nem kéne így leszólni divat szindi (igaz sok a perui indián) de pl ahol én lakok falu és a környék is kb ilyen egy kivétellel ( a falutól 15 kilométerre van egy 26.000-res város kazinczbarcika amitől 25 kilométerre miskolc) egyáltalán nem lecsúszott sőt... Van minden faluba egy felujított templom vagy kettő, kisebb falatozók, az utakat folyamatosan csinálják meg rendesen a buszmegállók is meg vannak rendesen csinálva amik vannak kisebb "látványosságok" pl nálunk kolostor. Kisebb kastélyok stb szóval egyáltalán nem lecsúszott pedig ez borsod "legrosszabb" környéke ózd közelsége és néhány full cigány falu miatt szóval nem nem igaz
2021. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!