Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A mai nap is ünnepnapnak...

A mai nap is ünnepnapnak számít? Illik ilyenkor például fúrni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de a mai nap az ünnepnapnak számít? Nagyszombat van az oké, de hivatalosan holnap van húsvét. Csak mert most valahol nekiálltak a drága szomszédok ütverfúrni, amit alapjáraton 2-ig lehet is a házirend szerint csinálni, na de az ünnep más kategóriába esik. Szerintetek?
2022. ápr. 16. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem ünnepnap a mai, sima szombat van.
2022. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én tegnap kb 2 percig vágtam flexxel, addig síri csend volt az utcánkban, nemsokkal később valaki elkezdett fűrni, valaki meg a láncfűrészt indította be.🤷‍♂️ Szerintem senki sem mert belekezdeni, és meghallották hogy én meg igen.😁
2022. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Ma nincs ünnepnap. A boltok is nyitva voltak/vannak szombati nap szerint.
2022. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Illik nem illik én nemrég fejeztem be a favágást láncfűrésszel. Szombaton simán lehet a a szabályokat betartva "zajongani".
2022. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Talán normálisan kérdeztem, úgyhogy talán, de tényleg csak talán lehetne normálisan válaszolni.


Többieknek köszi, másik szomszéd átment szólni, hogy fejezzék be, szóval közben már megoldódott.

2022. ápr. 16. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5 Én tényleg nem értem, melyik válasz nem volt normális.🤷‍♂️

Szerintem mindenki normálisan válaszolt.

2022. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Ahogy nézem időközben törölve lett az a válasz, amire reagáltam. Az ugyanis minden volt, csak normális nem..
2022. ápr. 16. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk valaki fúrt szombat délelőtt de már írt valaki a ház fb csoportjába, hogy hagyják abba.
2022. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!