Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy állíthatnám le a szomszéd...

Hogy állíthatnám le a szomszéd nénit?

Figyelt kérdés
Egy éve költöztünk új helyre. Alapvetően kedves ember vagyok, nem is szeretnék konfliktust senkivel. Viszont a szomszéd néni egyre gyakrabban hozza fel, hogy szerinte híztam. Pláne akkor, ha pufikabát vagy vastag pulcsi van rajtam. Eleinte megmosolyogtam (alaptalan egyébként a felvetése, épp ellenkezőleg, sportolni kezdtem és bár alapból átlagos testalkatom volt, még fogytam is pár kilót) viszont így, hogy hetente odajön, hogy "Szia kislányom, látom híztál" már baromira bosszant. Nem tudom mit mondhatnék neki, hogy ne legyen rossz a viszony, de befejezze végre a hülyeségét.
2022. ápr. 20. 09:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Csókolom Juliska néni! De rosszul néz ki, ugye nincs baj? Elég rossz így hogy nemsokára el tetszik menni igaz? Na megyek csókolom.
2022. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Én ilyenkor elkezdek harsányan nevetni. Ez annyira meglepi és összezavarja a kritizáló emberek többségét, hogy általában utána abbahagyják. Vagy visszaválaszolok, hogy: de jó, hogy észrevette, éppen azon vagyok, nagy cicikkel jobban fogok tetszeni a pasiknak - vagy hasonló, hogy botránkozzon meg, és ne legyen kedve velem sokat csevegni.
2022. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Igen, Mariska néni, pont ez volt a cél, a pasim szereti, ha van mit rajtam fogni :) Mariska néni többé nem fog hozzád se szólni :)
2022. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
Ejnye Mariska néni, a férje bezzeg sokkal szebbeket mond nekem!
2022. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

"Biztos vagyok abban, hogy ez Önnek nem okoz fizikai fájdalmat!"

>>Sátáni vigyor<<

2022. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Imádom az összes választ :D

Majd sorra próbálom őket.

Egyébként fiatal vagyok, 24 éves, nyilván magázom. Ő is magázhatna, de nem akartam rászólni, hogy na ugyan kérem.

A sövény meg annyira nem segít, hogy kiszagolja mikor érek haza és ahogy kiszállok a kocsiból nyitni a kaput, rámrepül.

2022. ápr. 20. 12:23
 17/18 anonim ***** válasza:

A válaszok valóban viccesek, viszont egyet nem értek: Minek állsz vele szóba?

Ha belehalok se értem, bocs...

2022. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy jó lenne egy jó viszony a szomszédokkal és olyan életidegennek érzem, hogy megkérdezi hogy mi újság, merre jártam és azt válaszolom rá, hogy semmi köze hozzá, viszlát. Mindig próbálom rövidre zárni a beszélgetést, de tényleg valahogy úgy kell ezt elképzelni, hogy lépek be a kapun, meg sem állok, csak köszön és jön hogy "merre jártál, kislányom?" a boltban. "jól meghíztál".

Szóval ha nem válaszolnék még akkor is beszólna.

2022. ápr. 21. 09:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!