Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyennek érzitek a közbiztons...

Milyennek érzitek a közbiztonságot, ahol laktok, féltek az utcán?

Figyelt kérdés
Írjatok lakóhelyet is!
2022. ápr. 26. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha költözés miatt kérdezed, akkor inkább ne a felhasználók tapasztalatát nézd, hanem a statisztikát.

[link]


Mondjuk, az se teljesen megbízható, nyilván van, ahol mindent egyből jelentenek, máshol meg alig.

2022. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Várpalota melletti kis település. Történt megerőszakolási kísérlet (egy az utcára bekanyarodó ember szakította félbe, és mentette meg a kislányt), Palotán egy időben rendszeresek voltak a gyilkosságok, az 5 percre lévő település pedig kész cibbány paradicsom. Szerintem semmi okom nincs rá, hogy fiatal nőként biztonságban érezzem magam.
2022. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Eger külvárosában lakom. Normális környék, de van errefelé egy kocsma, arrafelé sötétedés után csak akkor megyek, ha muszáj.
2022. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bp. XVIII. ker., illetve az egész városról tudok nyilatkozni nappalról és éjjelről egyaránt. Meg vagyok elégedve a közbiztonsággal, sosem történt velem semmi extra. A titok: kerüld a konfliktust!
2022. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#12 Csak nem Pétfürdő?
2022. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, Öskü.
2022. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten, Zuglóban élek.

Szerintem a mi környékünkön nagyon jó a közbiztonság. Majdnem minden nap kijárok éjszaka az utcára és soha nem történt velem semmi. Egyáltalán nem félek.

2022. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
16-os, azt hittem, Berhida, vagy Hajmáskér :D Egyik sem rossz.
2022. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Északnyugat-Mo. Város. Kifejezetten jó. Itt nem foghattok mellé.
2022. ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!