Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A született budapestiek hogy...

A született budapestiek hogy hogy masabbak?

Figyelt kérdés
Pl egyik sem tett fel tul szemelyes kerdeseket. Hogy mennyit keresek. Anyam mit dolgozik. A parom mit dolgozik stb. A videkiek mar első ket talalkozas utan is szinte a fenekembe is bele neznek.

2022. ápr. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg véletlen egybeesés, hogy ezt tapasztaltad, mert nem ettől függ. Nem vagyok pesti, soha nem is voltam, de soha nem szoktam személyes kérdéseket feltenni olyannak, akivel nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ez természetes legyen oda-vissza. Nem illendő és én se szeretem az ilyet, szóval eszembe se jutna. Ismerőseimre se jellemző ez a viselkedés.
2022. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A közeg a nem mindegy, ahol tanultak, és tapasztaltak.

A köszönés helyett a "hunvótá"-n nevelkedni nem egy pozitív dolog.

Ma én egy idegen idős embert kissé ingerültebben bírtam rá, hogy ne tegezzen már telefonban, amikor nem ismerjük egymást.

2022. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez leginkább közeg kérdése, ahogy #2 is írta.

Meg ugyebár személyiségtől is függ, ki mennyire barátkozós.

2022. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

4, jobb a garzonban, mint ugyanez a disznóolban...


Nem annyira lakóhely kérdése. Én azt vettem észre, hogy akinek nem okoz gondot a megélhetés egyáltalán, az sokkal kevesebbet beszél a munkájáról, fizetéséről stb... És mivel számára nem kérdés a megélhetés, így mások felé sem érdeklődik annyira. Persze ez sem törvényszerű, de azt is érdemes szerintem vizsgálni, hogy aki kérdezget, az a saját dolgáról mennyit beszél. Talán aki annyit kérdezget, igazából ötleteket, tapasztalatot gyűjt, hátha megtud valami olyasmit, ami az ő életét is előréb bmozdíthatja.

De persze ez csak egy elmélet, igazából valószínűle elég sok tényező számít.

2022. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
A fővárosi ember általában gazdagabb, a vidéki csóró.
2022. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 mert te egy hibbant pesti vagy aki azt hiszi hogy magasabb rendű mint én aki Kaposvárról ír

Ez a te kényelmes agyadnak a megnyilvánulása holott BP a legnagyobb ámokfutó város pénzt területén fölösleges ujitások a puskás Stadion 8. Felujítására ami alapból jó állapotban van abból a pénzből egy vidéki kisváros simán tudna valamit ügyködni. Még mindig nem veszitek észre hogy a drága életeteknek nem jó hatása van?

Ti mindent akartok porsét meg anyám kinnyát az vidéki meg megelégszik egy ladával?

Nem szégyelitek most már magatokat?

2023. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!