Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Emiatt nem tettetek volna...

Emiatt nem tettetek volna panaszt?

Figyelt kérdés

A szomszédom újraépíti a köztünk lévő kerítést és emiatt megengedtem, hogy a munkásai átjárjanak az udvaromra. Az ablakból észrevettem, hogy az egyik napszámos kinyitotta az autóm utasoldali ajtaját és behajolt rajta, az egész max 10másodpercig tartott, szerintem a kesztyűtartóban matatott. Azonnal kiszaladtam és kérdőre vontam, amire azt válaszolta, hogy hallott valamit az autóból és azt hitte, hogy véletlenül bezártunk egy kisállatot. Elég hangosan kiabáltam a munkással, majd hamarosan odajött a szomszéd is és elmeséltem neki a történteket. Ezután ő is lebaxta, adott neki valamennyi pénzt és elküldte.


Nemrég elmeséltem a történteket a barátnőmnek és szerinte nagyon felfújtam a dolgot, mert a napszámos talán igazat mondott és most miattam elveszítette a munkáját és a becsületét is sértetten.



2022. máj. 2. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy tolvaj becsületét? Ilyen naiv barátnőd van? Ne költözz össze vele, mert ilyen állatvédők rövid úton megszabadítanak az értéktárgyaitoktól.
2022. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondott igazat, ez hatalmas kamu. És, ha van ott egy állat, akkor az feljogosítja őt, hogy szó nélkül benyúljon a kocsidba??? Azért csinálta, mert azt remélte ott felejtetted a pénztárcád és majd elteszi....
2022. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért marhára nem elfogadható viselkedés (még valós kisállat-probléma esetén sem), hogy más autójába bemászik valaki...


Szóljon, hogy valami gyanúsat hall.

2022. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Az csak számomra nem világos, hogy valaki miért nem zárja be a kocsija ajtaját?
2022. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Nyugis kertváros, a saját udvaromon nem szoktam kulcsrazárni az autóm. Talán rosszúl teszem...
2022. máj. 2. 19:54
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

4: én is meg akartam kérdezni..


Mondjuk az én autóm önmagától lezár 3-4 perc után.

2022. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ordítottam volna le a munkást, hanem szó nélkül a nyakára b#sztam volna a kocsiajtót.
2022. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenkinek van pénze fanci béemvére hogy lezárjon itt neked 3-4 perc után meg kizavarja a munkást, meg leharapja a melós kezét ha benyúlkál. valaki maruti800al csapatja és attól hogy nem zár le, mindenki emgfordul utána a zuccán
2022. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8. A kristálygömbödben láttál bmw-t? 😂


13 éves kis renault clio...

2022. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd annyira naiv, hogy arra szavak nincsenek. Vagy csak tényleg egy ennyire egysíkon mozgó állatbarát.
2022. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!