Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Emiatt nem tettetek volna...

Emiatt nem tettetek volna panaszt?

Figyelt kérdés

A szomszédom újraépíti a köztünk lévő kerítést és emiatt megengedtem, hogy a munkásai átjárjanak az udvaromra. Az ablakból észrevettem, hogy az egyik napszámos kinyitotta az autóm utasoldali ajtaját és behajolt rajta, az egész max 10másodpercig tartott, szerintem a kesztyűtartóban matatott. Azonnal kiszaladtam és kérdőre vontam, amire azt válaszolta, hogy hallott valamit az autóból és azt hitte, hogy véletlenül bezártunk egy kisállatot. Elég hangosan kiabáltam a munkással, majd hamarosan odajött a szomszéd is és elmeséltem neki a történteket. Ezután ő is lebaxta, adott neki valamennyi pénzt és elküldte.


Nemrég elmeséltem a történteket a barátnőmnek és szerinte nagyon felfújtam a dolgot, mert a napszámos talán igazat mondott és most miattam elveszítette a munkáját és a becsületét is sértetten.



2022. máj. 2. 19:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg a barátnődet, hogy az elmúlt hónapban hány nem napon barnult egyénnek adott cigit buszra?
2022. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd szerint ki milyen állatot tart a kesztyűtartóban ami el is fér ott? Napos csibét?🤣🤣
2022. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 nem állítom,hogy valóban járt-e a kesztyűtartóban, csak gyanítom. Ami biztos, hogy kinyitotta az ajtót és behajolt, majd bezárta. Nem tűnt el semmi, de nem is volt mit elvigyen, mert a kesztyűtartóban csak számára értéktelen iratok, golyóstoll és egy jégkaparó van.
2022. máj. 2. 21:33
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én rendőrt hívtam volna.

Amúgy meg ha munkások vannak nálad akkor SEMMIT se hagyj kint. Mindent ellopnak. Akár egy poharat is, bármit.

2022. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem miattad vesztette el a munkáját, hanem a saját debilsége miatt.

Alap, hogy szólok, nem kinyitom más autóját, wtf.

És nem tart 10 másodperxig megállapítani, van-e kisállat. Főleg nem matatással.

2022. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el zárni a kocsid ajtaját, esetleg eszébe jut visszajönni, tudva, hogy szabad préda...
2022. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd buta vagy iszonyat naiv. De legalább a szomszédos jóarc volt, hogy elküldte az embert. Sajnos az embernek 2x is meg kell néznie kiket enged be a telkére, mert sajnos sokan szeretik kiegészíteni a keresetüket.
2022. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ráádásul előre, megfontoltan tette, mert lebukás esetére kitalált egy érzékenyítő mesét is.
2022. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!