Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A budapesti "bulinegyed" az...

A budapesti "bulinegyed" az mennyire veszélyes nappal és este?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem veszélyes.


Ahol sok ember van soha sem veszélyes, csak ha keresed a bajt.


Pl.: Ha beléd köt egy c-type akkor csak tovább mész éd ott hagyod, semmi bajod nem lesz.


Viszont ahol nincs senki rajtad kívül, ott kiszolgáltatott vagy, mert ha beléd kötnek, akkor nem olyan egyszerű csak "elmenni". Meg ott bátrabb az agresszor, hiszen tudja hogy bármit megtehet és relatívan egyszerűen megúszhatja.

2022. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire. Nappal abszolút nem, éjszaka meg ugyanaz a szabály van érvényben, mint a világban bárhol máshol: ha valahol látod, hogy balhé készülődik, akkor nem arra mész / távozol.

Mivel fogyasztanak ott alkoholt az emberek, nyilván előfordulnak időnként kellemetlen szituációk, de semmi olyasmi, ami meg ne eshetne éppúgy egy bázakerettyei kiskocsmában is.

2022. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Gozsdu-nál szoktak lenni "események" péntek-szombat esténként..
2022. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Gyakorolhatod az ugróiskolát a sok hányást kerülgetve. Undorító egy hely.
2022. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én sosem éreztem ott magam veszélyben. A 'legfurcsább' dolog, ami valaha történt ott velem, hogy egyszer kokaint akartak eladni, máskor meg egy prosti ajánlotta fel magát, de mindkettőt szimplán ignoráltam és mentem tovább.


26/F

2022. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire nem veszélyes. A romkocsmák népe, 20-30 kilós szúnyogcsődörökből, bölcsész hallgatókból, informatikusokból, lmbtq személyekből stb áll. A kidobók, ha vannak, a legveszélyesebbek.
2022. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Az infósok járnak kocsmába? xD Hol? Melyikbe?
2022. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Egy időben laktam arra, éjjel iszonyat hangos. Nem mondom, hogy hú de veszélyes, mert nem, de ott lakni kellemetlen, mert behallatszik a zaj, ill. az airbnb-bérlők nem mindig arról híresek, hogy civilizáltan viselkednek.
2022. máj. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!