Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Budapesten, a bulinegyedben...

A Budapesten, a bulinegyedben miért mentek le ennyire az ingatlanárak?

Figyelt kérdés
Ennyire élhetetlen lenne?

2022. febr. 26. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Mutass példákat.

Így csak üres fecsegés.

2022. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom lementek-e az árak, de nem csodálkoznék, ki a franc akar egy bulinegyedben lakni?!
2022. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Élhetetlen.

2. Nem mentek le az árak.

2022. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Látod kérdező, csak egy troll vagy, nem tudsz példát linkelni.

Találj ki újabb hergelő kérdést idióta.

2022. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen nincs, nézz meg egy szigetfesztivált, a legigényesebb, leggazdagabb elit jár oda. :D

Pénz nélkül nem lehet bulizni, jah de

2022. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1, 4


Elképesztően szomorúnak tartom, hogy az emberek ilyen stílusban beszélnek egymással, nem tudom milyen indokot adtam erre.

Nyilván téged minősít csak a stílusod, ezért sajnállak, de egy picit meg is vetlek.


A többi, normális válaszadótól:


Értem, hogy bulinegyed, és zajos, de ez mit jelent? Soha nem laktam még ilyen helyen, tényleg élhetetlen?

2022. febr. 26. 12:10
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Na, megint itt a szokásos kérdező, aki szerint csökkenni fognak az ingatlanárak...


NEM mentek le az árak.


Lehet, hgoy találtál egyetlen egy olcsóbb lakást - de annak tuti megvan az oka, miért olcsóbb,mint a többi ezer....

2022. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Még mindig nem támasztottad alá a kérdésed, egyem a gyenge lelked.
2022. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

6: ilyen mértékben fogalmatlan és tájékozatlan vagy, de kiírsz egy bullshit kérdést...?????


Elképesztő!


Persze lehet, hogy neked az nem élhetetlen, ha hajnali négyig megy az üvöltözés az utcán, és telehányják a kapubejáródat a részeg turisták...


Te dolgod... :))))

2022. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Idefigyeljetek, elmentek ti mind a jó büdös fenébe, de tényleg, legyen ez a legnagyobb örömötök, hogy itt rontjátok a levegőt
2022. febr. 26. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!